Samo da potraje lijepo vrijeme. Lako je ribat kad se ne mora mrznut.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4bde89131b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0651d82df3.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Printable View
Samo da potraje lijepo vrijeme. Lako je ribat kad se ne mora mrznut.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4bde89131b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0651d82df3.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Svaka čast, jesu ovo orade uglavnom? Koja je ova najveća? :)
Palamida je zavrsila u rostijeru. Bukve i sparevi u juhu. Jedna orada i rombuni na gradele [emoji3]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...29c5481724.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...87dcb6a511.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Čime ih nafata? :) Nemam iskustva sa rombunima uopšte, baš liče na oradu, smio sam se zaklet da je orada... :D
https://vinzer.com/product-category/knives/
Nozeve je zena kupila prije 12 godina kad se uselila [emoji6]
Nista specijalno nisu kostali a takav je i kvalitet jedino sto dobro izgleda.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Popeci na "barski" način[emoji23]
Dječija zelja za ručakhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9869210c16.jpg
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Ako nije tema nek moderacija prebaci.
Jedan od boljih načina pripreme maslina za konzerviranje posebno što je odlično objašnjen proces odgorčavanja i kontinualno mjenjanje vode u toku istog.
Još nešto..jako bitan odnos kg soli/kg maslina jer sam primjetila kod nas da znaju pretjerati.
https://youtu.be/ss3VTPk7gq4
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Lasagna Bolognese здравија верзија [emoji16]
Црни лук, парадајз, бијели лук, шаргарепа.
Умјесто паште иде танко резана тиква.
Говеђе мљевено месо.
Зачини, бибер, со, босиљак, рузмарин.
Иде један слој моцареле при врху и на врху изрендани пармезан сир.
Buonissima https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...23489b12e4.jpg
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
danas za sutra tetkina domaca buranija :okhand:
Јел је озбиљно зовеш буранија? Није ми први пут да чујем то , зато питам
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
naravno da ne 😂
I u tiganju bez problema mogu bit ukusni ćevapi i kobaje od Šahovića, top bjehu. Kao prilog domaći sir, goveđa pršuta i uštipci.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...055372e683.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b01ec6710f.jpg
Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
Dje kupiti dobru krtolu?
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ima jedan momak iz tuza na cosku tezgu, top mu je bila krtola
Zbilja ako imate broj nekoga ko ima dobru krtolu i da je konstantan sa kvalitetom, pustite broj.
Sent from my iPhone using Tapatalk