A samo nam fali da nam jedan siptar uzima mjesto Djalovicu i ostalima,barem nam napada ne hvali...
Printable View
A samo nam fali da nam jedan siptar uzima mjesto Djalovicu i ostalima,barem nam napada ne hvali...
U NS Kosova vec pripremaju reprezentaciju koja bi zaigrala u sljedecem ciklusu kvalifikacija za SP. Izbornik je Fadil Muriqi, a najveca zvijezda momcadi trebao bi biti Valon Bahrami iz Lazija. Rijec je o 20-godisnjaku, koji je u kvalifikacijama za SP igrao za Svicarsku (cak je i postigao odlucujuci pogodak protiv reprezentacije Turske), a Vokkri ga je vec nagovorio da ubuduce igra za Kosovo, sto bi po Statutu FIFA-e bilo sasvim legitimno. Naime, mogucnost promjene nacionalnog dresa imaju takozvani apatridi, cija drzava nije postojala kada se odlucivao za koju ce drzavu igrati.
Hm, mislio sam da to vazi samo u slucaju igraca koji eventualno igraju za reprezentaciju drzave u okviru koje je bila teritorija.
E pih, kome pade na pamet da prizna Kosovo. :D
NAJACI SMO, BILO MALI, BILO VELIKI FUDBAL !!!
Futsal reprezentacija Crne Gore ostrvarila je fantastičan rezultat na međunarodnom prijateljskom turniru u Kanu - "sokoli" su, u konkurenciji Holandije, Francuske i Engleske, osvojili prvo mjesto. U finalu je naša selekcija bila bolja od Holanđana, koji su savladani nakon boljeg izvođenja sedmeraca 3:2. U regularnom toku bilo je 1:1.
Gol iz igre za našu selekciju postigao je Božović, dok su se penal dobro izveli Drašković i Miković. Holanđani su iskoristili samo jedan kazneni udarac, dok je drugi odbranio sjajni golman Despotović, što je bio znak da slavlje može da počne.
Treće mjesto na turniru osvojila je Francuska, koja je deklasirala Englesku sa 8:1.
www.cafemontenegro.com
http://www.fscg.co.me/ - novi sajt fudbalskog saveza....odlicno je odradjen
Konacno, mocno izgleda, samo da ga azuriraju redovno:respect:
Auuu.... Odlican! Slican template UEFA-inog sajta. Bas je dobar. Samo neka ga updatuju stalno,i to je to,kao sto Mad_dog rece. :respect:
Bio sam i ja na sajtu ,odlican ...
Samo za utakmicu sa Makedoncima pise:
19novembar SRE Crna Gora-Makedonija
dali to treba da znaci u Sredu se igra :D
ma nema veze....
vidjoste li MIRKA sinoc....uuuu
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=948612 - vidite ocjenu Mirku
utakmica sa makedoncima pocinje u 18:00 .... odlicno...za onu utakmicu sa bugarima koja je pocinjala kasnije nisam imao prevoz do NK pa sam morao taksijem kuci jer nije bilo nista organizovanog prevoza navijaca iz NK...ova pocinje malo ranije...super...
evo se danas opet u vijestima pise o Basi, kao o mogucem novom licu za mec protiv Makedonije, e lude kuce:rolleyes:
basi je tajo reka ako zaigra za cg reprezentaciju da ce ga se odreci preko novina ;) tako da taj nece za nas zaigravat a i bolje bi mu bilo da ne zaigrava :)
MARKO BAŠA - U ovom slučaju teško se ne oteti utisku da je sve odrađeno pomalo brzopleto. Crna Gora, naime, nema toliko kvalitetnih fudbalera da bi ih uslovljavala sa “sad ili nikad”. Ukratko - Baša je dobio poziv za prijateljski meč protiv Slovenije, ali nije došao na okupljanje. Prije toga je dugo vladala misterija koja je njegova reprezentacija - Crna Gora ili Srbiija. Dilemu je prekinuo sam Baša, izjavom da će “igrati za Crnu Goru”. Zašto se nakon toga nije odazvao pozivu to samo on zna, a Filipović je reko da ga više neće pozivati.
U fudbalskim krugovima se dugo spekulisalo da karijeru bivšeg defanzivca Le Mana, sada standardnog prvotimca Partizana, kontroliše Zvezdan Terzić bivši predsjednik Fudbalskog saveza Srbije. Terzić više nije na toj funkciji a Baša, ko zna, možda i prihvati drugi poziv da zaigra za Crnu Goru. Njegov otac ne krije da mu je to velika želja.
www.vijesti.cg.yu
Pa ti vidji, ja ne znam sto sad ispada od svega ovoga!
Ja bi ipak da on igra, pa cemo o principijelnosti neki drugi put. :)
Sad ce ti didi rec da i ti vjerujesh u sve shto novine pishu... :mrgreen:
Ako stvarno zheli da igra za CG zashto da ne... Mozhe da mi se ne svidja kao choek i da je ko zna shta uradio u proshlosti ali dok su u dresu reprezentacije svih jedanaest na terenu su mi isti i ne bih imao obraza ni protiv koga od njih da navijam...
a vjeruj mi da sam i ja da on igra, stvar je u tome sto ima kvaliteta, a to je najbitnije, i cini mi se nije toliko bitno kako se on izjasnjava po nacionalnosti, posto je ipak reprezentacija CRNE GORE!!!
e mnogo toga su novinari zeljeli da je tako :) al ....
samo da je zdravo sto se tice mene, aplauz ce tesko zaradit al pretesko
E taj ga nije zasluzio da oblaci dres Crne Gore i kad bih se ja pitao ne bi ga obukao pa makar donio titulu svjetskog prvaka.
Ako on nije pokazao da taj dres ne zeli nije niko na svijet i siroko mu polje neka oblaci koji oce i nek kalkulise i preracunava na eure sta hoce.
Nijesam ni prichao jel zasluzhio ili ne, samo rekoh ako sluchajno zaigra da protiv njega necu biti dok je u tom dresu, shto ne znachi da cu mu aplaudirati... :)