https://www.youtube.com/watch?v=QuwvJv46RAc
Printable View
Bare i placenici- pokreni se
https://www.youtube.com/watch?v=4ZOhRqNZt64
ništa bez vlaja s Promine
eee...Istox, baš si me razveselio s ovom pjesmom. (kao da sam je baš trebala sad čuti)
A i nasmijao me Bare s ovim "ne postoji nešto što ne postoji".
Mogla bih filozofirati s ovim do sljedećega jutra ili nekih, tko zna kojih jutara,
ne zaboravljajući i ostali dio teksta o "pokretanju bića".
Žurim na posao, pa ću drugom prilikom staviti i ja štogod...:)
a do tad, razmišljat ću o: "ponekad postaneš tek kada ostaneš".
(nek je nama lipe Promine)
https://www.youtube.com/watch?v=0Sl8JH2jq0g
Posve sam
čovjek hoda negaženim stazama.
Ako je hladno, svaka mu nakostriješena dlaka
ima svoju povijest.
Fragmentiranom postojanošću, bolje razlikuje
važno od nevažnog.
Pa zastane i otpjeva sebi pjesmu za laku noć.
(ako ju katkad i snimi, to je zbog želje da bude besmrtan)