Mene samo zanima kad ce zatvorit tu ulicu za nas obicne smrtnike?
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Printable View
Mene samo zanima kad ce zatvorit tu ulicu za nas obicne smrtnike?
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Kad sam bio dijete, tamo đe je US ambasada bila je “Šumica”, gdje smo pravili lukove i strijele i nekakve logore.
Danas jedna velika distopijska gradjevina by Handmaids Tale.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Njima je bezbjednost na prvom mjestu, pa tek onda arhitektura. Sve sto su tamo napravili, napravljeno je namjeski da bude sto sigurnije. Ko je prolazio tuda, vidio je da je sve armirani beton, bez i jednog jedinog bloka. U sustini, napravljen je bunker koji jedva i top moze probiti.
U principu znaci Brutalizam sa USA pecatom...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Lijep gest
U sjećanje na djeda mornara u Boki, poklonio sliku, fotografije i razglednice
https://www.vijesti.me/kultura/75605...-i-razglednice
Sent from my iPhone using Tapatalk
Eo tu skocismo do Vatikana da ukopamo papu...avikakote?https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...38643c7ea5.jpg
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
Ако није окачено неђе као да се није десило јбг.
Ovi ljudi nisu normalni
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakvi debili
Svijet generalno je čudno postavljen :D veli,VIP mjesta na sahrani.Aj to no sahranu nazivaju eventom.
The VIPs were in a separate section from the hundreds of thousands of members of the public who have descended on Rome for the event.
https://www.bbc.com/news/articles/c5y6rg6wpvgo
Doduše ovi naši se i ne pominju pa su sami sebe uhvatili u kadar. :D
Pa Papa je u pitanju , vatikanska banka preko koje se kupuje oruzje ... ajde sve pobozni kalasnhikovi
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ođe su najbitniji izgleda Tramp i Zelenski koliko mjesta su udaljeni na sahrani Pape.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a3de43987b.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...07862298c0.jpg
Debilčad na čelu sa Jadovom otprilike kalibar ovih. Selfi na sahranu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Интересантно да се католици смију, а православац не (жена се не рачуна, како рече колега то је рефлекс код њих).
Чуди ме да је Дукај пошао умјесто Ђељошаја такође.
Samo prezidente ozbiljan, ostali kao da su dosli na podgoricki bazar. [emoji1787]
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Sve poluđelo, što je ovo svaki dan "nešto", oće li nas ko na fabrička vratit'...
https://www.cdm.me/hronika/tuca-u-ni...oro-uhapsenih/
Cini mi se da je to svaki vikend u NK tako samo sto se ne objavljuje ‘po novina’.