Prvo moze PES, sad moze i DF. Da ti se nije sto desilo? :D
Printable View
Ja nisam ni u jednom trenutku ništa prelamao odavno ne glasam nikoga, jer pošto sam specijalan ka Murinjo niko ne zaslužuje moj glas i nemam nikakvu grižu savjesti povodom toga ali isto tako nisam otkrio nepočinstva DPS-a 2006 ili 2016 ili posle sukoba sa crkvom ili posle priznanja Kosova kao što su neki dobili prosvetljenje u tim periodima.
DPS nam se majke svima redom za sve ove godine. Nije bilo dovoljno pa sad i sjećanje na DPS radi nam isto. Upadosmo u onu matricu da ****** pravdamo ******m, ubistvo ubistvom, lopovluk lopovlukom… Bojim se da ova logika samo produbljuje moralno posrnuće ovog naroda. Mislim da mnogi ovdje ne vide to od jeda i krvavih očiju. Imenovanje ovo dvoje ljudi na funkcije je katastrofa i nikakvo sjećanje na DPS ne moze to promjeniti. Vječiti gubitnici koji zele da budu kompezovani preko nasih ledja za svoj neuspjeh. Gubitnički mentalitet se glorifikuje. Obraza bez.
Sent आत्मनः
Caesar,jedno su ubistva i lopovluk,drugo je partijsko zapošljavanje sa čim se takodje ne slažem,ali teško da će to tek tako i uskoro biti iskorijenjeno.
Za vrijeme lopova je pokradeno mnogo isto kao sto mnoga ubistva nisu razjasnjena,za šverc cigareta,drogu i kriminalce da ne pominjem,nego da ne ponavljamo staru priču.
Prioritet je svesti sDRps na minimum glasova,onda će se lakše moći smjenjivati i drugi i mijenjati svijest kod naroda.
Sent from my iPhone using Tapatalk
U jednom trenutku cemo morati prestati DPS da pominjemo kao izgovor al tada ce biti kasno. Mi kao gradjani nemamo izbora pa da se borimo sa jednim po jednim neprijateljem. Imamo dva i to moramo uporedo i sistematski da radimo. Promjene zahtjevaju promjene. Da li je u pitanju ubistvo ili partijsko zapošljavanje meni je logika ista. Razumijem da su mnogi propatili pod DPS-om ali demokratija nije alat za postizanje kosmičke pravde. To je zloupotreba demokratije. Šta je sa svima nama koji zele dobro ovoj djeci i zemlji u buducnosti? Jel se ovi “kadrovi” uklapaju u te želje? Da su stavili nekog mladjeg kompetentnog ja riječ ne bih rekao ali ovaj izbor odslikava neprijateljske namjere prema svima koji misle dobro ovoj zemlji.
Sent आत्मनः
Slažem se sa skoro svim sto si napisao,ali moramo prihvatiti realnost,a znamo kakav je nas mentalitet i naša svijest,bilo bi i previše dobro očekivati da će sve krenuti na bolje tako brzo,imamo mi pune ruke posla,a sporo to ide još uvijek nažalost.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.vijesti.me/vijesti/nauka...ice-i-petnjice
Ne znam jel bilo ali izvanredna vijest os Stampar Makarije bas ima potencijala
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Nije sporno ali ova logika treba da rezultira time da kapiramo da niko dugorocno nije na nasoj strani te stoga nismo ni mi na bilo cijoj. Al nekako mi zivimo u podjeljenoj drzavi uprkos ovoj logici. Ne znam kako ponos dozvoljava ljudima u CG da budu partijski srbi ili crnogorci, pravoslavni crnogorci ili srbi… Na kraju koliko god se ljudi busali da su ovakvi srbi ili crnogorci, to smo sto smo iz golog licnog finansijskog interesa ili mrznje i to treba da priznamo prvo sebi pred ogledalom pa onda javno. Pa da budem nešto? Ne, biću jedno veliko Ništa dok sam živ pa da će se nebo srušiti. Tako pravi mangupi rade za razliku od partijsko-identitetskih boranijaša. [emoji846]
Sent आत्मनः
13/18. Rekoh ja nekoliko puta, vrijeme je da se zene sve vise pitaju u CG. Jer se pokazalo vec neko vrijeme da su momcovi ovog podneblja generalno losiji po mnogim parametrima.
Treba ih prebacit u partiju. Dok su mladi
Sent from my iPhone using Tapatalk
Treba viđet nekako da ubacimo tu Tripletu... :joy:
Tvrdoglavim glasanjem DPSa i drzanjem u zivotu se DF nikad ustopovat nece. Mada ovom kandidaturom Lepoga bice na istorijskom minimumu. Kad tvrdoglavi branioci CG i tog "bloka" shvate da glasanjem DPS-a ne brane nicije interese sem mafije i te grupe ljudi onda ce se i uticaj DFa smanjiti. Mislim da smo nedje blizu toga da nece ni jedni ni drugi bit potrebni za vlast posle sledecih izbora. SDP je rekao bih vec shvatio da je i Hitler i DF ovakav kakav je nakaradan veci partner od olosi i hulja koje su u DPS-u. Samo jos glasaci da skapiraju.
Evo ga prepošteni Suljo. Osoba koja je dobila stan, preprodao ga i zaradio...sad opet treba malo para, pa ajde da pričamo o unapređenju prava Bošnjaka. Kakva slinetina.
https://i.ibb.co/V01d9ZC/Screenshot-...7-Facebook.jpg
Splaky.
Zamislite tu tugu kad na univerzitetu Crne Gore imaju samo 3 studenta sa svim desetkama, a jos tuznije je sto 18. student ima skoro sve 9.
Potpuno ispravno, ne no cemo svi biti 10, mora postojati neka razlika, ionako imamo hiperprodukciju izvanredno pametnih ucenika osnovnih i srednjih skola...
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Sto ce im fakultet kad je za mjesto potpredsjednika vlade dovoljna i srednja skola
Sent from my iPhone using Tapatalk
Očekujemo da Vijesti i MANS krenu sa serijom tekstova: Ko je putovao o trošku držve. NOT.
Ovi stariji će se sjetit tekstova kao onomad kad je Lukšić bio na koncert Iron Maidena u BG i one histerije dobroga Žeksa.
Inače živi ga brat život iz najjače. Samo jako. Jutros ga čekali sat vremena da otvori konferenciju u Mediteran ni pojavio se nije. Umoran od puta vjerovatno.
https://twitter.com/DritanAbazovic/s...066473984?s=20
Nisam ispratio da je neko podijelio ovaj uradak.
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...pcg-u-brojkama
EPCG vam je dobri moji glasači ušteđela milijardu eura! Viđe nego jedan cijeli autoput.
Imaju dobit 140 miliona. Trškove amortizacije nećemo prikzivat, što će to još nekome. I ovo što sad masu proizvodimo struju i prodajemo nema nikakve veze.
Jer na ljeto ćemo da uvozimo struju i pravimo ogromne gubitke ali vam to nećžemo saopštavati.
Sreća u nesreći je što je ovo jedna država u raspadu, pa ovako paušalni izvještaji ne utiču na ionako mrtvo tržište kapitala.
Da u iole prano uređenoj državi ovako nešto objavite, završili bi ste u zatvor na duži vermenski period.
Kako je ovo CG, privilegovani ste da vam se sprdaju u zdrav mozak. Bez imalo stida i srama to i rade.
https://www.vijesti.me/data/images/2...92_epcg_ls.jpg
https://www.cdm.me/hronika/mup-radni...-biti-izuzeta/
Vidi se da su na budzet [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23] Ladovina
Sent from my SM-S908B using Tapatalk