Dijelimo sitnice koje znače,
telefonima koji zrače.
Mada Faka Bastrads. [emoji3]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
Dijelimo sitnice koje znače,
telefonima koji zrače.
Mada Faka Bastrads. [emoji3]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Faka-faka...
Ima je oči plave ka Jadransko More.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
More, posebno rano ujutru. I mozak na otavu (u granicama mogućeg).
Zornjak...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Kad utrevim dobru lubenicu.. prvog dana odmoraaa
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Sviđa mi se ova ljetnja moda, co-order setovi, pidžama setovi, pamuk/lan, koji mogu svuda da se nose. Bolekureći, takoreći.
Slika vrijedi 1000 rijeci[emoji3]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ac7802a3ac.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
U tom duhu https://postimg.cc/K1Dkpm3k
zvala bi ali većinski pijete pivo, pa šta ću, mučiću se :D
volim ja vino, nemaš frke :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa u prodavnicama jedino pivo drze u rashladnim.
Toliko puta bih kupio bijelo vino, ali da je rashladjeno. :D
Kupiš, staviš na led, sačekaš malo, isčekuješ, pa krenu i "sokovi" na usta, pa napraviš neku meze, večeru, skineš sa leda, otvoriš i voala. Od toga sad i odmah se izližete :D
Mommy knows everything.
Ekspert.
Programski. Redom. Sve po spisku...
Imaju za na "brzaka" iako ne volim ali nekad eto kome se žuri one silikonske kockice leda jer ne razvodnjavaju piće (naročito vino) ka obične kocke leda.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...846d03f796.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Kafa i kroasan sa kremićem. Za doručak.
Može i kafa sa čokoladom (sa lješnicima), za vrijeme dokolice.
"Kad je krenulo svo ono ****** sa koronom, većina medija, odgovornih lica i političara se utrkivala u tome ko će jače da izvijesti koliko je ljudi umrlo, bolesno i da prikaže što gore slike, napiše kako nas čeka "italijanski scenario", kako ćemo svi da pomremo.
Ljudi već dovoljno psihički polomljeni, neizvjesnost, depresija, a niko ni u jednom trenutku nije izašao da kaže kako treba paziti na ishranu, raditi vježbe, čitati što više, slušati muziku. Gledati neke nenapadne filmove koji podižu duh i moral, vježbati disanje, meditirati, raditi na psihičkom, fizičkom i duhovnom stanju.
Kad je korona počela da posustaje imali smo podjelu na vaksere i antivaksere i rat oko toga koji se takodje podsticao, pa je onda počeo rat u Ukrajini, pa smo i tu dobili rat i podjelu na dvije strane.
Imamo i niz lokalnih i regionalnih podjela i svadja, a nacionalizam i fašizam je na svakom koraku.
Skoro svaki post na društvenim mrežama ima podjelu, svadju i suprotstavljene strane, istresa se sva frustracija na drugoga i dokazuje mu se kako je glup i kako postoji samo moja istina i moja strana je u pravu, a tvoja nije.
4 godine kasnije i na lokalnom i na globalnom nivou imamo više ludih, anksioznih, depresivnih i nervoznih ljudi nego ikada, agresija je svuda, a mi se pitamo šta nam se to desilo?
Vjerovatno će i ispod ovog mog statusa biti dokazivanja i rata oko neke teme koju sam dotakao, bez ulaska u suštinu toga što sam napisao.
Današnjem svijetu je potreban zagrljaj, empatija, jedinstvo, spremnost da se staviš u tudju situaciju i da saslušaš do kraja, treba što više umjetnosti, muzike, radosti.
Ne, nisam otkrio nikakvu toplu vodu niti sam lifecoach, samo sagledavam i sabiram ono o čemu razmišljam već dugo, ali pod naletom emocija i dešavanja nisam uspijevao da pretočim u riječi.
Kao i uvijek, mir i ljubav dobri ljudi moji [emoji3590]"
Marko Vlahović
Sve tajne čuvane...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...31e38807c8.jpg
Kako je dobraaaa....
Ne zna se koji je bolji detalj:Srednji prst ili pantalone u čarape bijele.
Kralj!
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Dobar san...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
noga blake lively
Trudna Anka :) i djevojčica.