http://www.youtube.com/watch?v=bbjun...layer_embedded
ehh..
Printable View
mala ima sliku, vjeru u sebe, klanja se liku svom :)
i kockice se slažu...
Kao divlji cvijet
Među ružama bez mirisa
Cvijet posebnih boja
Svoja i jedinstvena :)
ono kad je za tebe tu neko od kog se najmanje nadaš i očekuješ...
još se ne spakovah :x
Nedostaju mi Rozaje rodne..
http://www.youtube.com/watch?v=rQCrp...eature=related
popio sam 5-6 abinsta zmedju ostalih jedan bjes crni, pa sam pojeo dvije banane, dva smokija, jedan kirikiki, jedan padobranac i jedno pivo.
Ovakve noge, jedino ako ga je usvojila.
:D
nasla krpa zakrpu
pisi propalo
tequilla..i to zlatna..pivo..vino.. Ah.. "The DOCK"..:E
adicted to abinst.
Ebena nesanica...
Ah...
Osjecanje kad radite, a niko drugi ne radi na danasnji dan...