https://www.youtube.com/watch?v=RIVVQkZtnAU
Printable View
Popih kafu u 12. I to sam stavio 3 kašičice. Jer volim kafu i tako će ostati.
Nek crknu dušmani [emoji846]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5bbdf617b4.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
iskusno, svaka mora proć' pored tebe :D
Zar se još ovđe izlazi?
Još samo ovu noć, pa da plaćamo do jutra.
Žeeelja mi je to :D
Ti jednostavno osvajaš
K'o otrov mojim venama se širiš
Umiješ baš da me razneseš i da me smiriš
Najbolje znaš da uzmeš i daš
Kamen u svilu pretvaraš
https://m.youtube.com/watch?v=b1XNN7...ZvbGlzIGxpIC5l
VOLIŠ TI MOJE MASKE, SVE ŠTO NISAM, U SUŠTINI
PA KAŽE
VOLI Š LI ME KAD SAM MRTAV PIJAN?
Kad pravi sam grubijan :joy:
KO MALO VODE NA DLANU DRŽIM
JOJ OVA PJESMA ME PODSJEĆA NA JEDNU ERU, GDJE SMO BILI BAŠ ONO, UREĐENI I STALNO, SVAKI DAN, DA KAŽEM.
BAŠ SMO BILI TAD U PETOJ BRZINI.
Sad se svi rasturiše.
To breee
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
https://youtu.be/h_xxe0hK7GY
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
https://www.youtube.com/watch?v=gV0m3kQFx1A
JOJ I OVU STVAR SMO SLUŠALI PO JEDNO 10 SATI ZAREDOM U KAFIĆ.
Previše je ovo. Mada, šta je previše? Što bi ti rekao
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Lijepo je. I ne treba se kajati. [emoji846]
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
DANAS SAM EKSPLICITNO RASPOLOZEN. :D ALI KAD GOD SU REKLI DA JESAM, JA DA TI POTPIŠEM DA NISAM.
https://www.youtube.com/watch?v=6QzHwZk7NQM
Što bi ti ono u horoskopu? [emoji846] [emoji846]
Sviđa mi se tvoje shvaćanje muzike. Niđe veze sa shavćanejm al nek se tako zove.
Interesantno mi je jer je slično mom.
Krenuo sa Sunshine, Prodigy, Firestarter, a sad mi je Sinana doktor. Između techno, house, Ne znam, sad mi pade na pamet LTJ Bukem. I pored svega toga lemon tree, Vaja con Dios itd. A sad me razveseli i Selma. I Nataša. I naravno Džej.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Šalim se ja malo, samo se prisjećam starija vremena i društva. Sad su svi na 4 strane sveta. Rasturilo se, jedino sam ja tu ostao i još 1-2...Nekad je bilo zabavno i party svaki dan, sad je tolika dosada i učmalost. Ništa se bukvalno ne dešava. Ko da kuga vlada, nema ni naroda ko prije. Sve otišlo za Nemaaaaaaačku i Luksemburg. Pustinja Gobi. I još veća dosada. Ne vjerujem da je iko od njih nešto srećan, al eto voze tog Mercedesa, a rade po 16 sati dnevno fizički i piju tonu andola i brufena mjesečno od bolova... Svašta. A neki imaju i ekonomske fakultete, pa isto rade. Pa ti vidi... Moja domovina, mene pazi... :)
A ja sam Jarac. I ne bi trebalo da sam eksplicitno raspoložen, i često nisam. Baš jako rijetko jesam već godinama.
Sada da provedem par sati u ovoj pustinji [emoji1787]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d3fe9effef.jpg
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Lako nam je za tebe Bugi, izdrži.
Inače ovo što ispisah po forumu... Dođe mi bjekstvo od beskonačne dosade u kojoj sam sad. Ne ja samo, no cijeli kraj, i sve ostalo. Mada ni po ovom forumu nema ljudi ka prije, što je i razumljivo. Jbg, sve prođe, ljudi piče, završavaju. Treba gledat da se skrasim nekako. Al nisam ja za to, ma kakvi. Radije ću provesti još 10 godina kao večiti student i lutalica po Evropi. Da vidim još šta ima interesantno, posle toga mogu i da umrem, neću se žalit. Jer vidio sam dosta, možda i previše iliti sasvim dovoljno...
A možda za 10 godina shvatiš da si vidio malo tj. premalo [emoji28]
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............