https://i.postimg.cc/kXhTz55f/ezgif-1-b8ed9a5250.gif
Printable View
Sretoh danas profesoricu fizike iz srednje, Anu R.
Jedva je prepoznah.
Došla mi je kao znak, odgovor na neke stvari koje me muče 20ak godina, a koje sam tek nedavno osvijestila.
Prije par dana, na rođendan sestriću, izvadi zet frizbi, tj tačnije disk, tako smo se izigrali jedno po sata da sam odma morao nać da trgujem.
Uzeh od momka u Nk set za disk golf, sad još samo da krenu lijepi dani da se testira teren pod Trebjesu.
https://i.ibb.co/JC00MxK/20240523-202646.jpg
Sent using Tapatalk
Onaj disk golf bas zabavno izgleda i svaka cast ko se dosjeti da to napravi. [emoji2]
Valjalo bi i neki mini golf da ima, ja se izigrah u Tiranu, da se coek malo zabavlja. [emoji2]
Inace, preporuka da se proba i Padel kao sport, 2 na 2 se igra, dosta zabavno i brzo se igra, a manje zahtjevnije nego tenis. [emoji16]
Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
Za ragbi ili za američki fudbal?
Za ragbi, koliko sam shvatio to je ona zuta-zelena lopta za trening.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Onda bolje da sam pitao bacate li je jednom rukom ili dvoručno.
Jednom rukom bree, ka pravi quarterback
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Onda američki fudbal.
Kad stanem pješaku ili drugom vozilu da se uključi u saobraćaj a neko mlatara rukama,viče,i svira a ja mu se samo nasmijem i u zavisnosti stepena njegove histerije još malo sačekam.
Neprocjenjivo.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Blu
https://youtu.be/Tn_fdnnUEcI?si=NFhH5PNFNtXgTjbA
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
A što mu je nesreća što sam stala pješaku i propustila drugo vozilo? [emoji1787]
Jbg volim da nerviram nasilnike u saobraćaj moj fetiš.Inače bude mi bukvalno neprijatno kad mi se zahvaljuje pješak ili ovaj te ga pustim ka da sam mu uslugu učinila a to je boktemazo osnova kulture u saobraćaj.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Nesreća mu je u glavu [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
E koliko je takvih semafor kad uključi uslovno zeleno stanem on svira ka majmun.Na crveno prolaze bez pardona.
Đe su ti ljudi polagali autoškole vazda se pitam.
Ali ne,šanse nema da se zbog debila nerviram moj izbor je da ih nerviram i da mi to uljepša dan.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Nema to veze sa autoškolama. Problem je glava.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
A imaš pravo ajde onda što bi se oko takvih vuglova čoek nervira a bonus što? takve vugla ne bi pošteno iznervira.
Ono on svira sve u 16 a ti za inat onda još bonus par minuta staneš da ispizdi do kraja.I još mu se nasmiješ.
Pa to je reko neprocjenjivo!
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Jeste ako si sebe dovela u taj stadijum da te to uopšte ne nervira. Onda je odlično. Priznajem.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Dok sam pušio, uvijek sam u autu imao 3,4 kutije rezerve. Dane zafali. To mi je najveća noćna mora bila, sjedi se, pije se i ostaneš bez cigara. Aaaaaaa. M
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Danas sam se naspavala za sve pare. Od 23 do 6 ipo, pa od 9 do 10, a onda i od 15 do 16h. I oduševljenje što je 16h, i još je dan, a stigla sam sve i jos cu što treba. E kako je dobro biti beba, pomislih.
Dobro je biti i majka, zna to i beba.
Meni je pritisak vazda nizak.
Doručka nije bilo samo post workout meal-a.
Ovo je nešto što praktikujem godinama unazad (nekad sam intenzivno svaki dan, a kasnije prorijedila zbog okolnosti/uslova), obično traje 20/30min max.
Uhvatim momenat kada mi se baš prispava i ako sam u mogućnosti bilo da je to kuća, auto, autobus iskoristim i odspavam malo (dakle kad nisam vozač, da ne bude zabune). Nakon toga sam još budnija, odmornija i pokrenutija :D
Znala sam tako na fakultetu da sjeckam spavanje na 3,4h pa onda učenje, pa opet 2,3h spavanje i onda radim nešto drugo pa opet nazad na knjigu. Vrlo produktivno, samo treba malo vremena da upadneš u taj ritam.
Dešavalo mi se da nakon nekih od tih kratkih nap-sa osjećam tako čudan osjećaj: mix umora, nalet krvi kroz sve žile, a opet opuštenost, što mi je neđe poruka da sam se preforsirala, prevelik rad adrenalina pa kad se najzad opustim - to bude posljedica, tako da treba usporiti i ne uzimati stvari previše ozbiljno jer će te sjutra koštati zdravlja, a onda je sve manje važno.
I meni je nizak pritisak ali mi se nikad nije desilo da mi se izjutra toliko prispava da je bolje da odspavam. :) desavalo mi se nakon rucka…ujutru kad se probudim popijem vode i sto prije doruckujem, to probudi tijelo i ne bi trebalo da bude pospanosti tako rano, kad je bilo dovoljno sna.
mada sad si me zarazila, evo mi se spava. :D
Po Kini u nekim firmama imaju prilagođene desk-ove i stolice
upravo zbog tog kratkotrajnog sna da bi radnici bili produktivniji i obavljali posao efektivnije.
A svako može da proba i iskoristi taj kratki reset, osim ako mu ne prija.
Bogomi bojim se u Kinu da i to nije najsrecnija solucija, jer ce prije bit da su ubijeni od posla, nego li da razmisljaju o produktivnosti i efektivnosti posla i mazenju/pazenju radnika... [emoji2] mislim ako ti treba krevet na poslu da (od)spavas, onda nesto nije u redu. [emoji2]
I ja volim power nap, ili ponekad NSDR iliti yoga nidra, to mi dobar boost energije da, to generalno svima kazem al vole ljudi po 2-3h da odspavaju pa se probude oko 19-20h ko prebijeni i onda se zale, al dzabe prica. [emoji2]
No eto i sve zavisi ko kakve obaveze ima, ja sam prije znao 08:30 budjenje, ladan tus, malo iskulirat bez telefona naravno, 09h teretana, sat vremena pa nazad i dorucak - e to mi je rutina najjaca bila jedno vrijeme, a sad vec ne mogu praktikovat to zbog posla. [emoji2]
Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
Nisam ni rekla da njih zanima sreća radnika, već samo da posao bude obavljen, a interesantno kako koriste nešto što je i medicinski dokazano da daje efekte, u praksi.
Surovo jeste, ali pošto mi nismo kinezi možemo da koristimo za šta nama treba a ne zna šta nam kažu. :)
Gasi, veli, internet.
https://www.youtube.com/watch?v=9Z3RdBTKxT8
uzeh nove iste 🎧 jaooo, kakave melem za usi 😍
https://youtu.be/LGxu9c7lon8?si=WpY0LYGzjACOGP2j
Jutros me jedan Slovenac neviđeno oduševio.
Elem,vidim motor tablice Koper i primjetim na motoru detalj da piše Lazy Bastrads pa mu kažem kako kul logo a on mi pokloni naljepnicu.Eto sitnica koju kad pogledam mogu da se orasoložim.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5d9bd910c9.jpg
A Koper je prelijep.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Lijeni, veli, kopiljani.
Interesantno kako je "lomio jezik" da priča na našem pa ja da izbjegnem muke njegove prešaltam na engleski a on uporno se trudi da priča na našem.
Luka me podsjeti kad prevede logo jebozovnije zvuči na engleski. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Eto... I sad pjevaš "malo mi za sriću triiiiba..."
Za sreću uvijek malo treba ko zna da cijeni sitnice ko ne zna baš mi ga ža iskreno bez ironije.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pa ja o tome i pričam.
Mali za sriću triba.
Hahahah što čini Ljuka...
Nego, pušti, da ne lajem ovuda...htjedoh te malo ispravit'
Sitnice znače.