Ovo sam ja sklopila iz dva/tri kineska recepta, sad ga cesto spremam.
Bijelo pilece meso isjecete na kockice, stavite u jednu zdjelu, malo vegete i dvije kasike soja sosa. To promjesate i ostavite piletinu da odstoji u soja sosu jedno po' ure.
Za to vrijeme pripremite povrce po zelji. Ja stavljam slijedece: Crcveni luk, poriluk na kolutice, bolancanu, tikvicu, mrkvu, crvenu i zelenu papriku. Mrkvu izrezem na uzduzne stapice.
Ja ovo sve spremam u wok. Stavite malo maslinovog ulja i zagrijete. Piletinu onako na kockice uvalajte u brasno i stavite da se proprzi jedno 5 minuta. Zatim se u to doda svo ono povrce. Sve to skupa se pece ili kuva akko ocete (bez poklopca) jedno 10 minuta. Pred kraj dodate u to jos dvije kasike soja sosa.
Ja dok se to sprema skuvam soljicu od crne kafe rize i kad je gotovo ubacim i pomijesam.
Prijatno vam bilo :)
Evo otprilike kako izgleda
http://imageshack.us/a/img831/8835/wokok.jpg
Uploaded with ImageShack.us

