Gledah Denver -> izginuli su za pobjedu. :D
Printable View
Gledah Denver -> izginuli su za pobjedu. :D
Denver bez kompletne prve petorke plus Jonas i Hardavej i dobiše.
To se zove regularni dio sezone :)
Viđeh na NBA sajtu piše Džeju Hafu samo dunk.
Iznevjerovah.
Iskusni ce znati na sto mislim.
U Hitu ima samo jedan efikasni strijelac u prvoj postavi, Powel.
I on otvara utakmicu sa 8p, zavrsava poluvrijeme, pocinje 3/4 sa 4p...
A brate ako neces njemu posvetit malo vise paznje, a kome ces onda?
Viginsu i Adebaju koji iz meca u mec imaju sut 5 od 15?
I dobijaju se tako cirkus mecevi, gube ozbiljniji, u PO prave propusti jer se nije razvila sposobnost pametnog targetiranja.
Steta, jer nekako je osjecaj da je sad vrijeme da Sota ili Niksi uzmu titulu.
Nisu ni oni gubavi, kad se vec dijele te titule.
Rudy opet dominira nad Adebayom, još jedno prosipanje uz uzašan procenat šuta gotovo cijele ekipe
a to ti je dobra taktika, bruda, nego vidim da se slabo razumijes u basket. powell pogodi 3 divlja suta preko ruke, ukljucujuci i trojku sa 9 metara preko ruke mcdanielsa, a ti skaces ne obraca se paznja na njega. u medjuvremenu cuvas ostale kako treba, oni ne mogu nista da pogode, nakon toga powell krece da divlja, jer niko drugi nista ne moze da pogodi, pa onda i on krene da promasuje sta treba da promasi.
najbolja partija sezone, unatoc uobicajeno zapazenoj partiji zvalavog fostera u prvom poluvremenu, koji je uspio da ucini utakmicu zanimljivijom nego sto je trebala da bude.
rudy, rekoh vec, najboljih mjesec i kusur dana kosarke u karijeri.
@moon
Evo se priča da se i Minesota raspitivala za Tre Janga, šta misliš koga su voljni da se odreknu?
Možda Randl, Konli i Dilingam za Janga + pik 1. runde? Da upare Janga i Edvardsa pa da se šutira 50+ trojki svaki meč.
p.s. Znam da je Edvards van bilo kakve priče, a mislim da ne mogu rizikovati ni Rudija da se odreknu, tako da se ostaje samo Randl da bi se poklopile plate, osim ako nijesu ludi da prave paket sa Nazom i Mekdanijelsom?
ne vjerujem u te price, bukvalno ne postoji matematika, a da se ne odvojimo od 2 od top 6 igraca. mislim da young nije korisniji od bilo koje kombinacije koju mozemo da ponudimo. pod kosem smo ionako tanki. naz + divo je najbezbolnija kombijacija, ali ni to nije dovoljno sto se plata tice, morao bi i conley da ide. plus ovaj moze da ode na kraju sezone jer ima opciju da izadje iz ugovora. morala bi atlanta da doda neke pikove, a pik pelicansa izgleda nije u opticaju.
radije bih da bones hyland igra 15 minuta nego trae 35.
Pa ni meni nije bila jasna ta priča, pa reko da pitam.
Bukvalno ne vidim nijednu opciju đe bi taj trejd Vukovima odgovarao i poboljšao im šanse u plejofu.
Tačno će na kraju Jang završiti u Wizardsima i to čisto zbog marketinških razloga, da im malo poboljša prodaju dresova i posjećenost na utakmicama.
5 min do kraja Marej 15 asistencija i 1 izgubljena.
Uglavnom se on trosi u odbrani na Braunu i to kao prvi defanzivac.
Dobar igrac, mozda nije ol star ka Di Lo sto je bio, ali dobar igrac.
ma stetocine preplacene, i on i nnaji.
Треј Јанг за Маколума и Кисперта. Свсшта.
Kionte Dzordz jos jedna prdnjavica sto ce igrat dok mu budu davali ove glupe kontakte.
Svi ti sitni igraci sto traze kontakt dosade posle par sezona pa im igra samo steti.
Eto najbolji medju njima Jang.
A Garland buca u regularnoj sezoni, u PO prvi mecevi out.
Bukvalno se ne moze zivjet od price da je Denver bez Jokica tim od 15 pobjeda.
Ali ubijedjeni su u to.
Jes brate, onih 11 asistencija Jokica od kojih 8 na trojku nema ko drugi dat, jer taj njegov pas na trojku 70% kosa, ti trojkasi kad on im ne baci loptu ne umiju kos dat.
I jos nema ko da primi onih 50+ poena po mecu nekontestovanih u reketu.
Džej Haf bukvalno igrac kvaliteta Majlsa Tarnera, sekunde nije dobijao.
Sve ono sto sam pricao.
Bukvalno im kao malom trzistu vaznije bilo da se prica o njima i da imaju medijsku pokrivenost, da imaju MVP igraca i sve im je bilo podredjeno tome.
Kad on ne igra ubace neke petorke najgore bez centra, kad on igra okruze ga sa svim igracima sto njemu trebaju.
Kad odmori onih 6-7 utakmica u sezoni, bukvalno bila qrcobolja hoce li dobit ili nece, jedino kad je Brodi bio vidis razliku, nije kapirao koncept.
Mora se bildat box score i narativ da Denver bez Jokica ne moze 15 meceva dobit, da Denver sa Jokicem na klupi -15, s njim +15, iSToRiJsKi...
Igraj fakn kosarku, imaj pristojnog centra na klupi i odmah si bolji od 8-9 timova u ligi koji ni ne zele da pobjedjuju.
Ova Juta trsila totalno. Trener se uzivi u ulogu oa uzme i igra Markanena i Dzordza po 40 minuta, pokusava da dobije. Pa i dobije par utakmica, onda ovi iz uprave mu jave da treba da izgubi i da odmori obojicu, pa vidis obojica ne igraju iako zdravi i citavi...
Igraj ih brate, ali sto avetas, imas Filipovskog i Mihaluka, smanji minute Markanenu, imas Bejlija i Kolijera, smanji minute Dzordzu...
Povede Juta, Markanen trojka, cini mi se iz igre ne izlazi.
Markanen i Dzordz poslednjih 5 minuta ni u poziciju za sut ne mogu doc.
Dodje nekako do izrazaja da je jedan plej sa prosjecnim hendlingom i prosjecnim kosarkaskim IQ da se ne moze ni na sut dic ka covjek, a drugi suter od 211 kojem malo oduzmes prostor i ne moze ni loptu primit.
A obojica 30ppg u poslednje vrijeme.
U teoriji da su PO ekipa i okruzeni dobrim igracima, ta dva 30ppg igraca bi jurisala na titulu ali nikad.
al odigra utah odbranu ovo na kraju, mogli su se i povuci na sa terena.
Treba uvesti jos jedan celendz, to bi popravilo sudjenje iz nekoliko razloga.
Doncic prvo poluvrijeme 22 8, subjektivni osjecaj igra mu k ne valja.
Lik u totalnom prajmu i jos smrsao, dise na skrge.
Nema leba od takve kosarke.
Pa vele bolji od Kobija, Kobi sutira 6 od 24...
Zamisli Kobija dje ne moze do daha doc u prvom poluvremenu, ili dje odustaje na jedno 10 odbrana u svakom mecu.
A ne moze brate, ne osvajaju se titule sa rukama na koljenima.
Ash Trae u toku utakmice saznaje da je trejdovan.
Doduse vrv mu bilo receno, zato ni ne igra, ali opet...
Nepostovanje na maksu.
Usrecice se sa Dzonsonom.
Jos jedan farmer soft kosarke. U odbrani je mek, naprijed ako ga pustis pravi brojke, ako ga gnjavis ni loptu na parket da spusti nije siguran.
Kad vidim da je igrac dawg, to mi je lakmus papir za nesto veliko. Da je hrabar, bezobrazan, da hoce da se pobije.
Ovaj Dzordz se ooslednjih 10 minuta igre iscimao faul da pronadje.
Nista da se oslonis na svoju brzinu i znanje, no gledaj oce li te ko tac a sudije ti dat slobodna.
Zato zdrav Vembi ce da hara.
Bezobrazan je, ne postuje nikog, juri ih po terenu s merakom samo da ih izmaltretira, a opet nije klosar da vodi losim primjerom.
Avdija 9 slobodnih, a 2minuta je do kraja poluvremena.
Gleda sam jednom utakmicu dje je imao 3-4 slobodna, sudije nisu reagovale na zabacivanje glave i trazenje kontakta.
I kad sve se sagleda, tako i treba da se sudi, to je jedino ispravno.
Ramenom rempla u necije grudi i zabaci glavom, sutne i faul - jeste, to bas djeluje kao basketball play.
Doncic odgovoran za 91% poena Lejkeraa u 1/2.
ISTORIJAAAAA
Nije nepoštovanje kad su sve tri zainteresovane strane (Treovi agenti, ATL i WAS) radili na tom trejdu, samo je bilo pitanje vremena kad i kako će utanačiti detalje.
Tre je prije par dana javno rekao da bi volio da pređe u Wizardse, plus je naglasio da od ljetos ima više nego korektnu komunikaciju sa upravom ATL i da zajednički rade na obostrano korisnom rješenju.
Što se trejda tiče, mislim da je svako dobio šta je želio - Tre će dobiti maks ugovor, ATL je dobila Kisperta (solidnog igrača za rotaciju) i CJ (kome ističe ugovor na kraju sezone) a WAS je napokon dobio neku marketinški isplativu zvijezdu.
Ne bi me začudilo da se Tre misteriozno povrijedi u narednih mjesec dana i završi sezonu, da slučajno ne bi pokvario tanking sezonu Vašingtona. :cool:
washington odradio svoje korektno. ne znam koliko je young igrac za njih dugorocno (kad malo razmislim, za koga jeste?), ali nisu dali nista supstancijelno.
atlanta... vjerovatno su htjeli da zavrse sto prije sa tom pricom i uzeli ovo po principu dajstadas. vjerovatno su mogli sacekati jos koju sedmicu, mozda bi blize trade deadlineu neko bio ocajniji i dao nesto valjanije. iako je najnerocketskiji igrac u ligi, mozda bi houston ljuljnuo nesto uz skrsenog van vleeta i uvodio younga sa klupe.
Mislim da je Atlanta Jangu izašla u susret i ispoštovala njegovu želju da ide u Wizardse, jer nije napravio dramu nakon što su mu ljetos rekli da mu neće ponuditi produženje ugovora.
Oni su očigledno jedini voljni da mu daju dugoročni maks ugovor koji on želi, jer mislim da niko željan plejofa ne ide u Wizardse.
A što se tiče Atlante, ona sad ima ugovor CJ Mekoluma koji ističe na kraju godine i nekoliko pikova koje može da ponudi timovima koji imaju nezadovoljne zvijezde (naravno i da doda nekog od mladih talenata ako to mora).
Odavno se pominje Entoni Dejvis, a mislim da bi mogli pitati i Sakramento za Lavina ili Jutu za Markanena, ko zna šta sve može biti do 5. februara.
p.s. Svaka čast ovom čovjeku koji je onaj katastrofalni ugovor Bredli Bila (sa "No trade" klauzulom) za nekoliko godina pretvorio u Tre Janga + pik prve runde 2030, 6 pikova druge runde i 4 zamjene.
https://i.ibb.co/HLTfkbNK/612655566-...40330545-n.jpg
Jang u vasington? Pf, pih
jos jedna dobra pobeda. moglo se bez dramice na kraju. 3/4 za udzbenike.
ant treci najmladji do 10 tisuca, iza lebrona i duranta, a ispred koboa.
Ne daju sudije da mec ode u prirodnom smjeru. Micel cijelo vece na liniju slobodnih za fantomske faulove, Edi u meso i tu ne vide kontakte.
Opet zabolje Dejvisa pussy.
Egal a on dva puta nestade u odbrani jer je bilo mali prst o tijelo, sto je kod njega ko koljeno o koljeno.
Kako bi on tapka u MMA...
kevin love koji ima vise sijedih od mene double-double i najvecih +13 u timu. veliki gospodin. trebalo bi trejdovat dillinghama i millera za njega i slo-moa.
On je dokaz da se moze i bez old fartsa kad nisu marketinski isplativi.
On jase klupu godinama, jaho je i kad je realno bio 18 10.
Ali on nije KD i Batler dje se bogatstva izdvajaju za ucinak slican nekom dobro selektovanom igracu druge godine dje, koji nece bit stalno povrijedjen.
Juta je trebala i kOklahomu da dobije ali SGA jbg.
Gledah Minesotu.
EdvarC prebačio 10hiljada poena.
Nisam znao da ima 24god. mislio sam da ima koju preko.
Izgleda ka da ima 40.
Samo sa onim sastavom nema ljeba da će prsten gledat skoro.
Ali nekako se zarazno smije , bas ne mogu da nadjem nekoga ko se tako raduje igri kao on.
Kao malo dijete je srecan.
Mozda je vrijeme -ako ih Bog pogleda pa da ih zaobidju povrede - da se nadju u finalu konačno.
Kako javlja Šamso - Ja je dostupan za trejd i navodno Grizliji žele pikove i mlade talente.
Strah me da će proći ko Atlanta jer je Ja veća glavobolja no korist na terenu.
https://i.ibb.co/YTZ3r7N1/viber-imag...-04-31-830.jpg
Bankero se ne moze sastavit od povrede, skroz sut izgubio koji je bio dosta pouzdan, i onda covjek ubaci onu bazer biter trojku, obruc nije ticala.
Ostavila je udubljenje na tabli, ali he called it.
Ova Fila bi mogla da zagrmi u PO, da ima nekog da je vodi.
Pazite ekipu koju je izveo Denver.
Pobijedlli par puta bez Jokica, cilj postignut, sad moze laganini, ako upadne sto, upasce...
I jos da eto slucajno se ne zaleti Denver Atlanta pravi najvecu prednost dok JJ plese po terenu jer ga paze Piket i Hardevej, jer dok je on na parketu na klupi su Vocon, Gordon i Braun.
Cim uđe Vocon pravi mu probleme, smanjuje Denver.
Ali mnogo bi bilo loše za "legacy" da Denver bez Jokica pobijedi 60% utakmica. Treba kreirat pricu kad se vrati, da ostane u trku za MVP, posto moguce da uspije da se vrati i da do kraja ako ne pauzira bude kandidat za MVP.
Kakva bananica Vocona na JJ.
Bukvalno kad ga je vratio JJ vise nije mogao lagano da kreira, pogadja. Onda objasni kako trener dodje na ideju da igra s niskom postavom losih defanzivaca dok visoki kreator i skorer je na parketu, i onda protivnik dodje do 11p prednosti.