kroooooooooooooooooooofna, krooooooooooooooooooooooooooooooofna, klaj klaj pred ocima
Printable View
kroooooooooooooooooooofna, krooooooooooooooooooooooooooooooofna, klaj klaj pred ocima
Ljudi, meni su krofne dezert. Pa šta ako se poslije jedne pice 2-3 krofne pojedu? Odma se to sagori.
25 cm khm khm..:D
Nije ti valjda na grlo izašlo?
Pa jeste. Htjedoh sa nekim grupu za podršku da oformim.
Eto vidj,ne pricam ja vazda uzalud da ljudi treba da budu oprezni..no aj' sad..
Treba treba grupa jedna..:D
Danas nista. Dan je bio super.
Motori,automobili,telefoni,kajle,turbo-folk,pjacoti cipelice,armani odijela,DPS,crnogorska policija,hercegovachka ulica,delta city,gintash,nice vice,kulto,market,mint i Ivan Maksimovic i Maksim Zhivaljevic.
iskreno?
ljudi koji su tako lako bolji u svemu od mene.
:/
a ne osta nishta onda ljudi :)
Po ko zna koji put - nemoj pričaš iza leđa, mojne lerma da te tera, bolje reci kada treba, alal vera alal vera.
A ne da mrziš...
Aaaaa kakav je NHM sa svojim čudnim stihovima.
Spava mi se, to me malo nervira.
Zna Phenix dobro koji su to stihovi (Beogradski Sindikat - Alal vera), ali su se baš fino uklopili za repliku.
A tebi je najbolje rješenje da ti se ne spava. Ne znam što se sama ne sjeti toga.
Pa pokušavam sa raznim zadacima i evo već drugom kafom, al mi ne ide. Trebala sma spavat sinoć malo duže ed 3 sata hahaha. Pi bruka... Naspavati se ne mogu.
kad chEtujes do zore :)
Poslije četovanja nema kajanja.
mene iznervira na zoru što bii hitno da se dignem jer treba poziv da primim...i evo 2 sata čekam taj poziv! E neću se vala ni javljat!
Nervira me sto spavam samo po 3 sata,i sto evo 2. dan ne idem na fakultet,jer ne mogu ustat,piiiiii'..:)
Mislim da mi je tel ispao u Taxiju i zovem ih, i ladno me lik ubjedjuje da se nijesam vozila sa njima, da nema te voznje ni po broju tel, ni po imenu, ni po lokaciji, a cak ni po iznosu voznje. kao da sam izmislila voznju. Uzas!!! Doslo mi je da poludim. Neka sto mi je tel bio poklon, nego sam imala unutra poruka i slika koje su mi izuzetno drage, i koje nijesam uspjela da prebacim na komp jer nijesam imala kabal za taj tel... Samo o tome mislim.. Strasno sam nervozna. Izbicu nekoga!
Uh. Baš baksuz. Meni je ispao telefon prije mjesec dana, ali sam primijetio 10 minuta poslije završetka vožnje. Kad sam ih zvao, prvo su rekli da im kolega nije ništa našao, a poslije deset minuta su me zvali i rekli da ga je našao. I vratili ga. Doduše, ja nisam držao poruke i slike.