Vidim... Nedostajala sam........
http://sanjarenja56.blog.rs/gallery/2602/devojcica.jpg
Fala ;D
Printable View
Vidim... Nedostajala sam........
http://sanjarenja56.blog.rs/gallery/2602/devojcica.jpg
Fala ;D
kuku , vratila se.................
apokalipsa moze da pocne.... http://www.youtube.com/watch?v=BNWpZ-Y_KvU
vratila se ljubav :)
:*
Probudih se jer sam prehladjena, valjda sve ove klime na koje sam osudjena danima a i nocima. Uvek sam negde, pisuci na ovom forumu zalila delom zbog odavanja svojih misli a i osecanja. Drugacije ne bih umela, to znam, ali uvek kad izgovoris, napises nesto jedan mali procenat toga to izgubi na znacaju. I strah tu igra neku ulogu, od toga da si ogolio jedan deo, neznatni, sebe. I tako, deo po deo... Toliko sam danas razmisljala o svom izgledu, recimo. Preopterecena svakodnevno manjkom kilograma tek danas tj. juce poceh da radim istinski na tome. Uh, svasta sam pojela.. Nevarljive kombinacije, ali mislim, vredece. Eto, u zadnje vreme sam razmisljala o jednom drugu, potencijalnom drugu tacnije. Moze li da ti nedostaje nesto sto nisi ni imao? Moguce da moze. Valjda nam astroloska sudbina nije bila kompatibilna :D. Razmisljala sam i moru. Onako usputno. Razmisljala sam i o tome kako naovome forumu ima zaista ok ljudi. I sto puta sam razmisljala da ovde vise ne napisem nista...
Pa.. jednom ce morati da dodje kraj.. knjizi, tj.
A onda film.
Ili druga knjiga.
Uloge su rasporedjene.
Ljudi svjesni.
Probudjeni.
Ili bar pomjereni s mjesta.
A i to je nesto.
Sad idemo - razmisljanje, strategije, dinstanje.. i film.
Koji stvaraju prijatelji.
Ipak smo mi imali cudniju istoriju od Jevreja. Dejvida Memeta. I Indije, Kashmira... Shalimara. Bunji. Salmana Ruzdija.
Nas ''Crnogorski'' fillm moze da se snimi samo ako saradjuju i above i below the line ljudi.
Drukcije ne moze.
A deca su ukras sveta.
Mozda imaju pravo na djetinjstvo koje smo mi prespavali.
Nije da smo htjeli, pa ono... Niti nas je ko i pitao.
Ali smo probudjeni.
Sve neko i nekako nekad.
Akcija i reakcija.
CItajte fiziku.
Nauka nad naukama. Zenska, njezna.
Matematika je cesto mozda malo muskija. Pa je zene koce u sebi, ne daju joj van.
Ateisti i dalje ne postoje.
I bitan je izbor medju Bogovima i Boginjama.
Zbog djece, njihove. Da bi oni mogli biti Titani.
Muze, pjevaci.... sviraci.
Orhideje.
Zbog djece, djeco.
Ono si sto izaberes biti.
Makar ne izigravaj zrtvu, ako ti se obije o glavu.
http://i55.tinypic.com/3097ldv.jpg
osecam se kao olovka jer bas sam se nesto raspisau na svjesku
Attachment 63071 prizivam je u mislima ...ne bi bilo srecnije od mene ja mislim ....
http://www.youtube.com/watch?v=Y_y6WuAXn7M&feature=related
Твоји су родитељи ратни профитери,
Моји без посла пропали инжињери
Ти имаш двоја кола, ја возам југића
Грозиш се алкохола, ја живим због пића
Твоји су снови јахта и брдо коктела,
А мој је кућица на крају села
Ти идеш у скупи диско и носиш парфеме
Ја волим биртије где стало је време
Твоји су џепови пуни девиза,
А мене тешка погодила криза
Ти слушаш хаустор и групу мајке
А ја сам панкер који свира цајке ..
http://www.youtube.com/watch?v=WJzsfyf3wF8
...zvucim pateticno,al ti si posebna,u toku dana misao prva i poslednja..
sad about Amy...
http://i.usatoday.net/communitymanag...-community.jpg