https://youtu.be/QuVStxodgn4
Printable View
Nedje pocetkom decembra upalih da slusam Buxovce malo ranije. Slusam na slusalice pojacano malo i krece pjesma od Rotka Stjuarta - Oblaka provala. Takva dramaticnost u glasu da sam se najezio. Izguglam i nadjem njihov kanal i pustim svaku. Biser do bisera. Iskrenost i emocija se intezivno ośeti, ma kako ih iskazivali, osim u pjesmi Pjesma za Evroviziju (koja je zajebantskog tipa). Mislio sam da su hrvatski bend kmdok nijesam cuo rijec śutra :D Uglavnom, nas biser od 11 clanova, jedan od onih anonimnih bendova.
https://www.youtube.com/watch?v=cX-T5-tGjrI
https://www.youtube.com/watch?v=8p0FZY4rC3w
Ako mi se zbog ovoga neko nakači sa onim ''aaaaaaaa, a od kojih si ti nacija i vjera i ostalih orijentacija'', ubiću se:joy:
Domaci bend Vrpca. Izvidjenje na Barutani pokidali, bolje zvuce no na albumu
https://www.youtube.com/watch?v=1JWMl62-xV8