Sad će me kolega proglasiti čudnom, ali zaustavila me turistkinja da pita otkud spomenik Visockom u sred Podgorice i konstatovala da je centar grada pun parkova.
Printable View
Sad će me kolega proglasiti čudnom, ali zaustavila me turistkinja da pita otkud spomenik Visockom u sred Podgorice i konstatovala da je centar grada pun parkova.
Mene čini srećnom kad mi neko stane na pješački jer je toliko rijetko da stanu na pješački da čovjeka kad se desi čini srećnim.
Eee, zato to onaj u Norvešku nikad neće spoznati.
Zato meni i NK sviraju svi kada stanem na pješački...
[emoji28]
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
slatkisi i uopste hrana prokleta
More.
Samodisciplina ---> Zadovoljstvo sobom
https://www.rtvbudva.me/vijesti/vide...m-zalivu/68894
Delfin u Tivatskom zalivu :heart:
Jutarnji tuš i kafa na balkonu imaju moć
https://i.postimg.cc/YC1ngk5M/IMG-20...-114911-01.jpg
Slučajni susreti.
Istraživao je na internetu, veli, kako pripitomiti ježa 🧐💞
Miris domaćeg hljeba,nema ljepšeg mirisa na svijet.
Krompir iz rerne, tvrdi sir, slanina i masni kupus - simfonija.
Vrela kafa.
Narandžasta hemijska iz kladionice - klizi.
tigrovo is back ;)
Vatra.
https://www.instagram.com/reel/Cx3C5...ViNmM2MDRjNw==
Sent from my iPhone using Tapatalk
A kako gruva...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...285af3f661.jpg
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Zbog toga gruvanja, pas ce mi bit u kucu do poslije Srbske nove godine :)
Mirnovec kako se čudno piše VODA.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Kazaljka od goriva kad nije u crveno ja sam srecan covjek.. Stvarno mi malo za srecu treba
Ovaj sajt:
https://pinkmirror.com/
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
This present moment is all you have.
Live in the moment.
Laugh in this moment.
Dance in this moment.
Play in this moment.
Cherish this moment.
Remember this moment.
Embrace this moemnt.
Love this moment.
Kad osjetiš da nisi ti ta/j koja može nekoga da odbrani, ili da može nekoga da tuži, osudi, kazni, popravi, promijeni... već da to može samo svak sam za sebe da uradi, besmislena postaje paleta zanimanja, čitav jedan svijet/sistem se ruši, ti rušiš ono što si sagradila/o. i krećeš ispočetka.
Volim početke. Volim slobodu koju mi daju. Slobodu da osjećam više nego što to imaju priliku drugi. Mogu se naježiti ili napuniti suza od miline i zahvalnosti nekoliko puta na dan. Ne propuštam te prilike.
Svaki dan nam donosi nove nade, nove šanse i sigurna sam, nove radosti. Nemojte da u roju svakodnevnih obaveza propustite priliku da iskoristete te divne šanse koje vam idu u susret i da prođu pored vas krišom, neprimjetno, mimo vas. Radujte se i slavite svaki trenutak, i dobar i loš, jednom će to biti onaj poslednji.
https://www.youtube.com/watch?v=R8AOAap6_k4
Radio 98.
Drs ili nista.
inace, hemijska je zaštekala, piše od tigrovog
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...571d72a57c.jpg
molim lepo [emoji227]
'nači znaš @tigrovo oko [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
'nači, mi smo ovdje svi bogati, ali ja sam bogatija od vas he he he
🐯🐯🐯
@tigrovo oko kad budeš u pg javljaj :D [emoji197]
pa evo javila se 🤣🤣🤣
jes tebi :joy: idući put i tebi i meni [emoji3060]
Bog se javi [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk