https://youtu.be/8CdcCD5V-d8
Printable View
Nema šanse da bih ga poznao :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a96e4c7e3c.jpg
Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
Koma sam. Nemam snage do kreveta da se prebačim.
Dje ti jemladost....Juce si se raznijela i evo se dva dana ne mozes oporavit...ccccc
[emoji2960]
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Mogao bi DC napraviti neki apdejt za vRed Son...u 6 djelova..
Ah da..
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cd2e4e73d5.jpg
Kako je lijepo kad se sam rano probudiš i ne možeš više da spavaš. Jednostavno si zahvalan na tome.
Ima i toga, vaistinu....
Osim ako si treća smjena.
Ao..kakva reklama za dVrty diesel..https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...38aa43acae.jpg
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Ah kad nam zapjeva noćas... Komiraaaaan :joy:
Mučenik... :p
Danas počinje..zima..zvanično.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ddf6a562d5.jpg
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
U 22:36 noćas.
U mom slučaju teško jer je mladina mjesecu gotovo na 3%.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
U ovu godinu smo ušli sa tom mladinom u mom znaku i isto tako izlazimo iz nje.
Počinje, veli, zima. Sve je nametnuto. Datumi nikada ništa istinski nisu značili.