http://it.justin.tv/krivit2
Printable View
vidjeste li vi koliki je aplauz bio CG himni??
ja sam se odusevio! stvarno svaka im cast!!
a sto nam cini ova odbrana. srce ce me strefit..
aplauz poceo Lipi jer neki debili poceli zvizdati
steta promismo go
a evo...ka da su me culi
gubimo 1-0:mad:
Previse ih respektuju,valjda ce se opustiti kako utakmica bude odmicala...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pih sta fuli
a evo su se malo opustili,krenuli da napadaju malo...kolko je to moguce
Ko je br 3 nas,DA MU SVE *****.
steta Zverotic auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
1na1 sa golmanom promasise.....auuu kako se dobro cuju nasi navijaci....svaka cast momci
...sto pormasismo sad majko mila....
auuu...sta promasi covijek
tooooooooooooooooooooooo
1:1 bravo bravooooooooooooooooo
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,Vucinicu Bravoooooooooooooo !
Mirko gooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
goooooolllll
1 1 vucinic
jedan je Mirko,jedaaaan je Mirko....
Gooooooooo !
Maajkuu vam jeebeem zabarskuu ogaaavnu ! :d
Jovanovic se pogubio totalno mada zuti bez veze i nezasluzeno dobi