https://hiposanit.rs/oprema_za_kupat...om-i-tajmerom/
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Printable View
https://hiposanit.rs/oprema_za_kupat...om-i-tajmerom/
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ja sam sebi to sa svjetlom povezao, jer onda ne.moram mislit je li osto upaljen ili ne..
Povise druga u jednu manju zgradu, covijek je uvece kad je izlazio iz stana zaboravio da ga ugasi (inace ne zivi tu, stan prazan, dosao samo u obilazak), istopio se, kako je kapalo na vodokotlic istopio se nekako i on, popluta coeku cijeli stan i probi voda dolje do druga. Tako da samo na svjetlo i mirna Bosna.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Hahahah e sta je ovo, pa ima indikacija na prekidacu (mala lampica) koja svijetli kad je nesto upaljeno, isto bi bilo zaboravio svijetlo i ventilator ili samo svijetlo ili samo ventilator. :D
Mozete li mi reci koji je zakonski rok da prodavac uradi defektazu uredjaja koji je ostavljen u servis (u garantnom roku) . Prodavac ima svoj servis .
Najkasnije osmog dana mora da te obavijesti o mogućnosti popravke, a najkasnije 14 dana od dana preuzimanja mora da ga popravi i vrati. Ukoliko postoji opravdan razlog za produženje roka mora od tebe da pribavi pisanu saglasnost za produženje roka. U suprotnom probija zakonski rok i imaš pravo na naknadu u vidu povrata novca ili novi uređaj.
Aj ođe da pitam.
Ima li ko iskustva sa onim betonskim kockama što radi Aet beton npr? Za dvorište, parking. Razmišljam se između prirodnog nepravilnog kamena i i ovih betonskih kocki.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
8 dana mislim da je sad..
Da ki postoji neki način da se ovaj razmak prikrije/uredi/uljepsa - bilo šta?
Da li može git za drvo ovo ispuniti ili predlažete neko potpuno drugačije rešenje ?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1128ab703d.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kit za drvo ili silikon za parket. Nanese, cekas da se osusi pa opet, da popuni pukotine. Posto ih ne bude, onda lakiranje svega zajedno
Moze i sitna piljevina sa ljepilom za drvo.
Kako bude radila ta daska ,tako ce svi gitovi popucat,odnosno pojavice se pukotine,najbolje je neki bolji silikon
Ispucace ona sva, sto se toga tice, al to je to. I silikon ce da izgori na suncu itd.
A koji silikon za parket je najkvalitetniji - pa makar da to odradim sto kvalitetnije?
A imate li ideju da li bi bilo lijepo ovo na Naki način sakriti nekom lajsnom ili nečim trećim - kada ga ispunim silikonom?
Ne mogu ništa da zamislim kako bi izgledalo tj sto bih mogao preko da stavim da ne bude uopšte ove rupe?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto se silikona tice, manje vise cijena govori sve. Inace, ti parketni bas i nijesu za napolje al ih ima u bojama drveta.
Imas aluminijumske L i T lajsne, pa mozes sa njima probat. Vidi se naravno al je rupa poklopljena.
T lajsna je mozda najbolja opcija,a mozes uzet i k+d lijepak da sa njim probas,on je dosta jak i moze da se farba
Slicovao sam juce zidove za neke uticnice sto sam dodao po stanu kad vec ranoviram da i to sredim. Kako se to nekad radilo , na svakih 20cm u zid zeljezo i tako svaki zid (do duse ovo izvise vrata ima i onu bas debelu armaturu)
Ja sam odusevljen kako slicarica radi posao i kako olalsava elektricarima zivot . Mogu mislit kako ovo ide na ove nove zgrade dje je masinski malter i opeka , za gips necu ni da komentarisem
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...09b871ab50.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Oko koliko se krecu cijene za premijestanje klime?Na dva mjesta sam zvao,traze 250 eura.
Za jednu klimu?
Skidanje je bilo 20 eura, montaza 90
Prije lanik....
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Koja klima, zidna? Koja snaga?
Sent using Tapatalk
Stavor sa foruma.
+38269320010 aj pitaj ovog al sigurno 15 dana cekanja vrhunski majstori
Cekanje 15 dana minimum
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Jedna može biti 12kW plafonska, za koju ne regularna montaža 250€, u tom slucaju6su te častili.
Ako je zidna obična, pitanje koja je snaga. Trenutno je tržišna cijena za 9/12 =110€, za 18 = 130€, za 24 = 150€.
Dodaj demontažu koja je 30€ ako nema komplikacija.
Treba li korpa/skela?
Koga si pitao za premještanje, mogu ti poslati par brojeva.
Sent using Tapatalk
Evo kako izgleda...da se stavi gore na zid da ne bude na terasu
https://dodaj.rs/images/image2.jpeg
ovo je oznaka klime
https://dodaj.rs/images/image0.jpeg
Ovo je spoljašnja od multi splita, mada vidim samo jedan par cijevi na slici, pa ne znam jel jedna ili više unutrašnjih (ova spoljašnja podržava do 3). Ako su 3 unutrašnje onda je realna cijena.
Ako su jedna ili dvije, zavisi mora li novi cjevovod ili može iskoristiti postojeći. Za novi računaj od 16€ do 25€ po metru.
Evo par brojeva pa se najbolje konsultuj direktno:
069732133 Aco Ko
069340712 Garbo Tv
069476060 Dejan Tv
069411700 Stevo Hn
Sent using Tapatalk