molio bih sve vas koji cete biti na stadionu u subotu, naucite CIJELU himnu... Da se ne brukamo tamo...
evo i texta:
Oj svijetla majska zoro,
Majko nasa Crna Goro,
Sinovi smo tvog stijenja
I cuvari tvog postenja.
Volimo vas, brda tvrda,
I stravicne vase klance
Koji nikad ne poznase
Sramotnoga ropstva lance.
Dok lovcenskoj nasoj misli
Nasa sloga daje krila,
Bice gorda, bice slavna
Domovina nasa mila.
Rijeka ce nasih vala,
Uskacuci u dva mora,
Glas nositi okeanu,
Da je vjecna Crna Gora.

