https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3ce81b247b.jpg
Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Printable View
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3ce81b247b.jpg
Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
VIDEO: Već su ga prozvali "SRPSKI TAJSON": Objavljen trejler FILMA o životu VELJKA RAŽNATOVIĆA
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
[emoji23]
https://m.facebook.com/story.php?sto...87393467987035
Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
Gledam po yt neke kompilacije strane dance muzike devedesetih. Zaboravio sam koliko su trash bili spotovi u to doba. Blam ih je i gledat. Odoh da ih gledam. Još malo.
Znaci nevera
Regularna stranica
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Darko_Pajović
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...01025a66c6.jpg
Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Hahahahahahhaha
Znaci suze mi idu
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6d66d48d89.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sto cini ministar :-):-):-)https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d4ed1e1010.jpg
Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
https://www.telegraf.rs/zanimljivost...u-voznji-videoOD SREĆE ZBOG VENČANJA NIJE PRIMETIO DA MU NEMA MLADE
Mama, kako se zove beba od majasure?
Majasurčić.
A kako se zove beba od eoraptora?
Eoraptorčić.
Mama, kako se zove beba od diplodokusa?
Diplodokusčić.
A beba od ihtiosaurusa?
Ihtiosaurčić.
A od glajdera?
Glajderčić.
A beba od ihtiornisa?
Ihtiornić.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kad tad će joj ponestati dinosaurusa :D
Pored mora idem na posao kada dvojica zastali na cesti.Pogledam kad mala zmija.
Prvi:da je ubijem
Drugi: mala je pusti je:fat::)
https://www.instagram.com/p/BqcpSaUB...d=lf8qoxclrsgz
Sent from my SM-G610F using Tapatalk
Lost in Translation
https://www.facebook.com/vukovic.ste...5614553188850/
Kakav hit hahahha plačem
https://www.youtube.com/watch?v=NGVVcQVIFPc
A jes ovaj penal je odavno. Ali najjaci mi je komentar "on kad se rodio prvo je doktor zaplakao pa onda on" hahah neka mi bog oprosti za ovo jer ipak gene ne mozemo birati, ali komentar je presmijesan.
Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
Kale gospodar vremena.....oplakah!!!
https://www.youtube.com/watch?v=yWbMM0vTvjk
black friday pomama kod nas
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/4L9dK--2bbM
Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
You must spread some Reputation around before giving it to mexiko again.
:lolblue:
slika godine
Kako platiti parking servis, kad vam pauk ponese auto:
https://www.facebook.com/UzivoTv/videos/274890980036744/
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...63c12b3a67.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Hahahaha Mexico, u top 5 slika foruma definitivno.
Hvala, hvala :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f8f554cf78.jpg
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5cf10c9ee4.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...83a711976a.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ebaj ga Milutine, bila je brzina
https://scontent.ftgd2-1.fna.fbcdn.n...e5&oe=5C788184
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...43dda689f1.jpg
a može li ovo :D što sve ova djeca čitaju
Sent from my iPhone using Tapatalk
2 razred :)
7mi rekose na Podgoricki Vremeplov