https://youtu.be/37-pzVV2F3Y
Uf kakva stvar bebo
Printable View
https://youtu.be/37-pzVV2F3Y
Uf kakva stvar bebo
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c7c6783014.jpg
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
Ja se čudim đe je Gando, umirio se totalno kad ono
https://www.instagram.com/reel/CaSWp...dium=copy_link
Imamo li što slatko u kući?
Imaš jabuke
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6d9fe2a498.jpg
... Mriža života jednom se splete
posli nevere, more se stiša.
Mriža života di god nas smete,
ka sol i vino kad se pomiša….
srecan, veli, 8. mart
da znas da cesto pomislim na tebe
i nadam se da si dobro
da ne mozes nesto da mi uradis
tebi je to u mali prst
...
Pa dobro,više se potrudio oko uvoda nego oko razrade,mora mu se priznat'
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
eh, zensko je 🙄
A ti mislis na onog Dragicevica?
A ne ne, ne taj, ovo je neki drugi Gandalf bio ;)
Nije bilo lika na forum da me nervira ka Gando sveznadar, ali cojek je pravi i iskreni borac i postao mi je bas mio :)
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Sretoh slucajno druga u Deltu posle 6 godina bez kontakta(neka distanca se tu napravila iz nekih ovih/onih razloga ali bez bilo kakvih svadja) , razgovor bjese toliko kvalitetan da tu ne bih vise nista dodo za zivota, da se ne pokvari utisak.
A veliki smo drugovi nekad bili bez interesni bar sa moje strane.
zaintrigirali ste me sad, u 22 je na rtcg2 pa da vidim kome ce se smeskat
E hvala vam đe čuli i đe ne čuli :D
Borba ne smije stati
Ide Garavi Sokak, zlatna kolekcija, 40 pEsmica...
Opustenje mozga.
uh, prekinuh se, reko komarac!