zato kuća đe nije gužva, treba malo više do plaže ali pođe se ujutru i predveče i eto :D
Тapatalk
Printable View
zato kuća đe nije gužva, treba malo više do plaže ali pođe se ujutru i predveče i eto :D
Тapatalk
Zasto li moramo bit' eksremni u svakom smislu i za bilo sto?
https://www.youtube.com/watch?v=tDX2eB3IdV8
it's all about makin that GTA
Ljubav je spora..lagana..kao peruska u padu..
https://www.youtube.com/watch?v=n5WRjYwVPeI
Retrogradni Merkur veli...
A pucajte mi u mali mozak da počinem.
Poslato preko goluba pismonoše
ahhhhhhhhhhhhh :vomit::vomit::vomit:
Romantika i perverznost vode rat i njihov odnos ne moze biti drugaciji.
U tom ratu romantika mora izgubiti,njena je snaga unutrasnja a perverznog spoljasnja,vrijeme je spoljne snage na ustrb unutrasnje.
Perverznost pobjedjuje lakse nego sto gubi,da bi pobijedila praktnico ne mora skoro nista da radi nasuprot romantike koja trazi odredjena naprezanja.
Sve sto nije ljubavno i romanticno,perverzno je manje ili vise.
Izvjesnost nasuprot neizvjesnosti i nedokucivosti gubi borbu.
Covjek ubija covjeka od prvog covjeka.
To ne znaci da treba da ga ubije.
Preko milion ljudskih mana, losih navika, losih karakternih osobina se moze prec i mogu se podnijet, samo ne mogu podnijet kad je neko karakterna ku*va. Kad ne da ima los karakter, nego nema nikakav. Neiskrenost, dvolicnost, osoba prema kojima si korektan, ucinjen, pazljiv, a te osobe to ili ne postuju ili cak ti se na neki nacin nesvjesno i rugaju. Najcesce u tvom odsustvu. Svakakve karakterne nakaze covjek nekako svari, ali ljigave ljude koji se rugaju tvojoj dobroti prema njima preko toga se ne moze prec. I ne mos ti to ispravit, to je nauceno od djetinjstva, preko roditelja, najcesce kroz njihovo ne cinjenje, sprdaj se korektnosti a postuj kad te neko mlatne korbacem. I te osobe to boli, ali one samo tako umiju nekako da funkcionisu. Tako nastaje taj nas drustveni, politicki i svaki drugi zacarani krug, ljigavosti, fukarluka, nepovjerenja, distance medj ljudima, tlacitelja i tlacenog, nesojluka, olajavanja, lazavosti, intriga, bezobzironsoti i bezobrazluka i ostalih omiljenih osobina modernih Crnogoraca i Crnogorki. Zato postujte iskrenog covjeka najvise sto mozete, makar bio imbecil krajnjeg stepena.
...Ali dobro je. Istraj. Sve su to iskusenja, magnetna polja, sile, koje zele da budes kao ti takvi, vec samljeveni i udavljeni u anticovjecnom nepovjerenju, hladnoci, neempatiji, antiemociji, konformizmu, samodovljnosti, sebicluku, egu. Definisite te sile kako ocete, kao sistem vrijednosti, svijet za sebe, ili kako god. Cilj je da te ucine gorom osobom saljuci ti losa iskustva.
Pa veli jedna zena hafizu S.Bugariju...veli, Ja sam dobra prema ljudima...ucinjena, postena, pravicna, iskrena...Ljudi to ne postuju, oni su losi na moje dobro...Sta da radim veli...
Veli Sulejman, smije se...Pa samo nastavi, samo nastavi da budes takva..
Rekao je sustinu..
Tvoj ustav, tvoja pravila, tvoja tvrdjava vrijednosti. Bedem. Vjerujes u to, i znas zasto vjerujes, i srecan si onda u tome. Budi srecan za sebe sa svojim vrijednostima.
Sjecam se kad mi je bio bizaran vic “sta ocekujete od Nove godine? Da stasa dvijehiljadito”. A sad se cujem sa djevojkom 2002. (19). Devet godina razlike. Pakao. Dzehenem.
Sent from my iPhone using Tapatalk