Đoint.
Printable View
Đoint.
safari :)
pijuckam vino... ne pušim...gledam utakmicu... i super mi je :mrgreen:
Led ledena Cola Zero
prvo kupanje u moru ove sezone , a voda čista, bez gužve... nekako sve lagano ...
Moka orinđ iz Grineta, kad mi je ne razvodne.
Узречице, кад то престану бити.
Постови гђице cowgir|, дођем на тему, прочитам пар постова, прочитам њене, и уватим налево круг. У почетку је било симпатично, сад помало симптоматично. Фино је.
Концепти, кад то (не) престају бити.
Isto prvo kupanje u moru. Sve to bijashe fino dok ne dodje grupa invalida i "parkirashe" se ispred nas, a i Sunce zadje za oblake. Na mjestu dje se inace parikiraju vespe bijashe 4-5 invalidskih kolica, sve u svemu prvi dan poce lijepo, ali kad vidjeh sve ono nekako me prodje zelja za plazhom i kupanjem.
Jim Carrey
moj dobri drug koji mi je donio hard disk pun filmova :mrgreen:
stariji sin jedne nevjeste bio sa ocem kad su "sređivali" gicu i došao kući i objašnjava ushićeno :
- mama, znaš kolika je svinja, ali nije veća od tate!
Trenutno bi me najvise usrecio ban. No nece admini da uslise moje molbe :(
neopisiva glupost pojedinih forumasa .. :lolblue: :lolblue: :lolblue:
A to ti je standardna pojava ovdje. Bilo je i gorih tema od one. Jedan se raspitivao o tome dje cemo za novu godinu u avgust.
ljudska glupost nema granica!!! :)
što se ovdje sve zna :) i što ja sad to znam :)
Nista u ovom trenutku..lose sam..:(
Cokoladaaaaa!!! :)
Raquel :*
torrent kad dodje na 100% :D