https://www.youtube.com/watch?v=mO-u4KyYNVE
Printable View
ovi su tek posebni pacijenti
https://www.youtube.com/watch?v=vByNjXXfrcA
obrati paznju na bjezaniju na kraj :lol:
Dobro, ti suvec debili, i snimali su digitronom. Onaj snimak sto sam postavio, onako, nije lose za cuti. Jeste da malo traje, malo prekida, ali moze se cuti.
http://facebookreporter.org/2012/08/...#1089;т/
ovo ti je sve od "HAARP"a ( :D ) što postoji u Srbiji
farma to radi mnogo bolje...
usput su izbacili radioamatere koji su spasili ko zna koliko života ali zato se ovima vjerovatno ništa neće desiti
https://twitter.com/Kompjuterash/sta...177280/photo/1
https://twitter.com/Aleksandra0809/s...79342593540096
tuga...
Nebo iznad BiH nekoliko dana uoči poplava
http://doznajemo.com/wp-content/uploads/2014/05/n.1.jpg
Nije da izigravam moderatora, ali ovaj topik oslobodimo za meteorološke aspekte..
Sve ostalo uz kataklizmu na: Poplave u Srbiji i BiH
Da se znalo, znalo se. Sami predstavnici vlasti priznaju da se u BiH znalo jos u ponedeljak sta nas ceka ali niko nije nista uradio. U BiH NIJE PROGLAsENO VANREDNO STANJE NA DRZAVNOM NIVOU. Neorganizacija i posle 6 dana. Vanredna sednica odrzana posle prestanka padavina..."Ljudi" trenutno uzimaju pomoc i preprodaju ljudima...Toliko o svemu.
Senzacija u Belgiji - grad k'o limun
http://www.index.hr/images2/Clipboard01rucacrometo4.jpg
Horor u Njemačkoj
https://www.youtube.com/watch?v=0stQq4Apn8g
sad će vučić da obiđe to i javi koliko je umrlo prirodnom smrću
ima li kiše djeco?
Bilo grada, kiše.. svega. :D
Okle se ovo sruci odjednom?
Kako se nedje prazni, sve mi se po kuci 2,3x izgasi..
U pravo vrijeme, taman sam mislila klimu da upalim, još kako sam spremala ručak, pa se dodatno zagrijalo...
Što je sa vremenom, ja se spremio da pođem na plažu, taman nema sunca, da ne izgorim; kad krenu vjetar i kiša. :)
http://www.dodaj.rs/f/W/FC/2yIzlUIJ/img257613.jpg
Jedna od juče
Ovo će opet neki kijamet da bude..
Jesmo li mi zakoračili u najtopliji decembar ikad?