Znam za data roaming, ako na to mislis? Ali inace mi kartica radi dok sam vani, i onda odem za NJemacku i ne stavljam je u telefon po 2-3 mjeseca, i onda je ubacim pred polazak.... to mi je moglo na stari ajfon, ali ne na novi sad, ne vidi je. Odnosno vidi je, ali no service. :/

