https://youtu.be/VcWy58Ixr80
Printable View
„Povrijediti je jednako ljudski kao i disati. Zato dišite kad se osjećate ranjeno i dopustite si da ozdravite. "
[emoji2]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cd6d50df7f.jpg
Тapatalk
kaaako mi se spava
Sve spava..samo vjetar prica sam sa sobom..i povremeno sa drvecem..Meteorolozi su im rekli da ce im se sjutra tek mozda pridruziti snijeg..pa mu ne pripremaju neki veliki docek i gozbu..Ako ipak dodje dobrodoso je..nece ostat ni gladan ni zedan..To je sigurno..Toliko i mnogo vise se vazda naslo i nalazilo..Ako ne dodje..obradovace ih ko da je doso..Mada drvece mu se i ne raduje previse..Otezaju mu grane..a nije ih nekad ni same lako nosit..Eto tako vele nocas vjetar i drvece..U ovoj nekakvoj samo njihovoj noci..
https://www.youtube.com/watch?v=64vgrLUMFn4
https://www.youtube.com/watch?v=DSeL58YHeHs
od nezgodnih pitanja
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9bfc0062c9.jpg
Тapatalk
This is deep, što vele stari Crnogorci
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...97a7904433.jpg
>> Tapatalk
I'm 12 and this is deep
Bože, molim Te da ne zaboravim sve ono lepo što mi se događa. Toga ipak ima više, mnogo više nego onoga što ja u svojoj slabosti ne vidim jasno i smatram lošim. Ne daj mi da se sećam uvreda, već pružene ruke i pomozi da me osećaj zahvalnosti drži podalje od ponora taštine..
Tek ukapirah da je dan zaljubljenih kad prođoh pored jedne cvjećare.
Eh zivote... :joy:
"Njoj je pič.. zinula na kumov ku...,a dupe na familiju" by pravoslavlje
A svi ti "zenski datumi" se moraju ispostovati pa makar sitnicom :)
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Viđi ovoga srećka...
https://www.youtube.com/watch?v=EIxsPBbZ_b8
Uh kad se sjetim '68