Originally Posted by
pauki
Znam čoeka koji ima 100k keša doma i koji čeka da padnu cijene da bi trgovao stan. Već ima đe da živi (višak para ima)
Priča mu je ovo:
A ne pada mi na pamet plaćat 1100€ u Podgoricu stan.
Pa kad poraste malo cijena: a nisam lud da plaćam po 1300€ m˛ u Podgoricu
Pa dođe cijena na 1500€ i priča je sledeća:
A ne bi ga plaća 1500€ u PG šanse nema, eto 1300€ 1350€ bi maximum dao, kako se gađu ljudi sa cijenama.
Onda izađe na 1700€ m˛
Priča ide ovako:
A prećeraše ga, 1500€ maximum bi sad dao, jer porasle su cijene, a € gubi vrijednost. Realno je 1500€
Neću ga plaćat toliko. Ovo će panut za po godine godinu na 1200€ će bit da ga biraš...