Drugi put ne ostavljaj tragove :P :) :*
Printable View
Drugi put ne ostavljaj tragove :P :) :*
Raquel dobar signature. Dje si ga trgovala ? :p
Ne znam ti ja nista o tom.. i cini me bas srecnom :D
raquel mozes li da me poljubis, ucinjeces me srecnim?
Moramo ja i ti nedje poc' na kafu. :D :*
:*
Sto ne :D
Kako cemo se dogovorit' ? Ti ne koristis pm je li ? :D
Kad me Raquel poljubi.
cini to cesce slobodno
Ne ja... vidis kaako znas sto treba da znas :D
Zvacu ja tebe :)
donio mi babo krš sa Sutjeske...
Kad vidim moju naj drugaricu da je srecna..
Drogirana Amy... Weeeeeeeeeee
http://www.youtube.com/watch?v=GR61f...layer_embedded
Stomak. Ravan k'o Vojvodina. Konacno.
Star Wars convention!
<333333333333333333333333
bebeći jezik moje male sreće...
Kad se onako umoran od termina okupam, popijem 2l koka-kole a uz to dodam jafu pa onda legnem. Aaaaaaaaaaa ! :D
i goozica naravno vtp :*
a ti si duša jedna! :**** i ti me ćiniš srećnom...
Mjesto poput ovog bi me usrecilo.
Attachment 59581
mene stevann kad u par opeglamo ekipu u remi ou yeaaaaaaaaaaaaaah
jesi vidio ako smo se posalili sa njima sinoc?? amateri sve oko nas!
pojmasi, nasle zene da uradaju na nas hah smesne suuuu
dvoje preslatke djecice..
Verenicki prsten.
neka je sa srecom! :)
Hvala ti u ime svih verenih ;)
nema na cemu, zelim ti svu srecu i puno uspjeha u braku! :*
Hahaha, vidim da su svi shvatili da je moj verenicki ali nije , barem ne jos :)
Prosle godine smo ja i brat isli za Budimpestu da bi na kraju ovo izabrali za njegovu ljubaF :) http://www.bestengagementringsblog.c...ement-Ring.jpg
Prica sa nekim Indijkama dva sata nocas u Delti. Banja-narod.
da bog da umro na njoj...
I ja velim :)
pivo...
Kokice. Kupila sam 2 kese nocas, 1 mi je ispala, 2 mi je ukralo ciganche.
ljudi oko mene koji prave rupe u zidovima :rolleyes:
Kad drug posalje poruku:'' Aj izadji ispred zgrade da igramo lastis.''
Polozen ispit..:D
čestitam ;)
crni čaj...;)
Dijelim tvoju radost.
Kako je dobar osjećaj kad ti dođu baš ona pitanja koja si naučio. Attachment 59701
Kad vec pomenuste ispite.
Prije neki dan ja otisao da uradim popravne kolok. 1. i 2. i uradio dosta al nisam na oba znao po 2 pitanja i ostavio ih nezaokruzene. I dodjem kod asistenta da pregleda to i kaze on kako ne mogu ostavit tako nego da zaokruzim nesto i ja ispred njega zaokurzim ofrlje i ubodem 3/4 pitanja tacno. :lol: Kaze: "Ti odma sad u kladionicu da ides!" a ja ne znam te rabote. :(
:))) kako je dobro kad diplomiras...