ovaj Accord kupe taako dobro ide
Printable View
ovaj Accord kupe taako dobro ide
A jes ide ***** moj, 9-10 sekundi do 100.
vjeruj mi ovaj ide bolje al ne znam kako, šteta što je baš nikako očuvan (ako je to ovaj što je sad u DG)
Da vam javim da je Honda opet ostala bez majstora :D
Da znate da sva ona prica pada u vodu da sad imaju dobrog majstora.
Znam detalje ali necu.Uglavnom taj vlasnik se valjda ne drzi dogovora itd.
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Odlicno, saće svi kod mene.
I kupit hondu...
Sent from my iPhone using Tapatalk
E to ti je AC Viva. Najnizi nivo, nesto kao M auto nekad.
Makar ne prodaju kradena kao sto je radio
Legendarni M auto
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja znam za dvojicu istina. S3 audi i jos jedan auto sto je bio u pg prodat. Kao weltauto nesto su oni imali prodaja polovnjaka
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ima jos generalnih zastupnika, sto su poceli kao preprodavci ukradenih auta.
cisti sex od auta. bas nevjerovatan auto
E to je auto.
da nije ovo bio u Bolex po djelove..i kakve su mu ovo gume pozadi
Ogromne.
All season :-)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a9b8829068.jpg
Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
da posebno će mu trebat za ovo ice, bizbi aj iskopaj ko je vlasnik da ti dam reputaciju
U zadnje vrijeme svako malo vidim ovaj auto na slike, svuda stize :D
Ja sam sve nesto mislio da je od Asanovica
Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
https://autoblog.rs/blog/auto/top-se...sledecu-godinu
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Pozdrav ljudi,
Ovdje sigurno ima vrsnih znalaca kada su Honda vozila u pitanju pa me interesuje konkretno Honda Jazz 1.2 2007. godiste. Sta da ocekujem od tog vozila i kakva su po pitanju odrzavanja i kada je servis u pitanju?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ocekuje te sve najbolje. Mala potrosnja, servis oko 60 eura i poyyy.
Ako se ne varam, negdje po forumu procitah da servisirate vozila honda i toyota. Evo pricah sa nekim prodavcima auto djelova, doduse ovdje u Niksicu, da je slaba snabdjevenost sa djelovima. Ne znam kakva je situacuja u PG.
Sent from my iPhone using Tapatalk
sve imaš u japan auto, jedino što za neke djelove moraš čekat 5-6 dana
E ovo je projekat
https://www.youtube.com/watch?v=DW-cx4MrLZI
Koliko para je covjek pukao u ovo auto... I na kraju kupio novog civica [emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Dje ima da se uzmu filteri i ulje za mali servis, amortizeri od gepeka i motor od lijevog retrovizora.
U pitanju je Honda Civic 2008
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ako je 1.8 filteri i ulje su 65 eura.
Dogovorio sve vec sa covjekom [emoji3]
Hvala svakako.
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ovo je za retrovizor ? https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...nit-2006-2011/
Ovakav retrovizor je u pitanju. Kad se upali auto retrovizor se sam okrene prema napred. Na komandu za zatvaranje zatvori se a na komandu za otvaranje ide u krajnju poziciju napred.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7fd54ce08b.jpg
Sent from my SM-N950F using Tapatalk