Navijački je, veli, sudio. Još da GMO nije promašio ono jedno bacanje.
Printable View
Navijački je, veli, sudio. Još da GMO nije promašio ono jedno bacanje.
Sramne su sudije bile.
Ne valja kada uz 56p i tripl jedva izvuku pobjedu….
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ko će da izvlači, ako ne njih dvojica. Dokle više tako, nisu slonovi, a ni konji...
9 razlike za MIN na 3 minuta do kraja OT je presudilo.
Ko, veli, izgubi, ima pravo da se ljuti...
Sudije su presudile.
Čist faul nad Goberom pod koš minut pred kraj i oni poklonjeni faulovi i slobodna Jokiću i to je to.
Opaliće ih kad dođe plej of Sota.
9 razlike se ne ispušta u produžetku od 5 minuta.
Sami sebe porazili, evo priznaju...
ako pod njih dvojica mislis murray i foster, skroz si u pravu. ostaje samo da im dignu dresove pod svod kad zavrse karijere.
a, ni 15 se ne ispusta na 6 do kraja, pa ode u produzetke. 2 glupa suta za 3 su pomogla koliko i ne znam koliko pogresnih ili nategnutih odluka. na +6 gobert hvata skok u napadu, dva faula prave nad njim za bacanja, gutaju pistaljku, primamo 3 iz kontre. jones s ledja hvata edwardsa na polaganju po rukama, najcistiji moguci 2+1, nikom nista, vjerovatno cuveni marginalni kontakt. ali se zato jokic zabija u njega na izvodjenju lopte ispod kosa dok je ovaj izlazio sa terena i edwards dobija tehnicku zbog ometanja izvodjenja. donte vertikalan, jokara se zabija u njega i gubi loptu na otvorenom terenu, sudija horizontalno sa akcijom ne svira nista, ali je scott sa 20 metara udaljenosti vidio faul. umjesto kontre 3 na 1, 2 bacanja za denver. dodaj i tehnicku, i eto ti gdje je otislo i vise od 9 poena.
Očekivao sam minumum +20 za vukove, ali je ovo bilo baaaš naaatega.
Kao neko kome je malo više miliji Denver nego Minesota - apsolutno se slažem sa tobom da su sudije svirale više u korist Denvera. Pogotovo Scott "The Extender" Foster.
Ali moram te ispraviti, Entoni Edvards je sam kriv što je isključen. Evo ti dolje snimak pa pogledaj, Jokić se nije zabio u njega, nego je Edvards probao da mu izbije loptu iz ruku i to dok su i on i Jokić bili iza linije, što je apsolutno retardiran potez sa njegove strane.
A onda je nastavio da zvoca sudijama oko toga što je još gluplji potez, pogotovo što ništa ne bi promjenio oko te odluke, plus rizikuje drugu tehničku i isključenje, koje je i na kraju dobio.
Mio mi je Ant-Man, odličan je košarkaš, plus ima srce kao rijetko ko iz ovih mlađih generacija. Ali, kao prvi igrač ove franšize, mora da se uozbilji i da prestane da pravi ovakva sranja.
On nema taj "luksuz" da sa ovakvim glupostima izbaci sebe iz utakmice protiv jednog od glavnih rivala na zapadu.
https://www.youtube.com/watch?v=AhLDoZCu6fE
Meni je simpa bila scena neđe pri kraju, Jokić stoji na slobodna čeka da mu sudija doda loptu, Ant prolazi pored Jokića, lupnu ga po rukama, pokušava da ga dekocentriše, stade na liniju za tri sa Votsonom, smiju se, čekaju da se izvedu slobodna,ćakulaju, Jokara kulira, daje oba slobodna, ne krevelji se put Ant-a, na kraju utakmice se svi pa i njih dvojica, ispozdravljaše, i svak doma, jer...show je to. Do tada, mi se ođe glođemo
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Ova je Atlanta toliko dobra da ce je dobit i Majami sa Jakučionisem.
Defense is the best offense :)
Taj sudija je kalibar za predsjednika.
A i kuca mu ga daje, ne moze Kenedi bit bez za velike stvari.
Zek Zarpa isto ima final boss energiju, mozda u njegovom slucaju bolje reci capo.
Foster i Bradrs su njihov antipod.
zach zarba je ljuca, kao ova dvojica tovara. i marc davis. braca goble prete da im se pridruze.
kennedy bogotac, dobri su i phenizee ransom, john butler, mitchell ervin, petraitis, leon wood, maddox, kirkland. nema haywoodea workmana odavno, ne znam je li u penziji. lauren holtcamp je bila dobra, penzionisala se nedavno.
Zamisljam Šeka da je igra ka Jokic i dobija ove faulove svaki put kad je na metar od kosa, pa to bi bila 40 20 5 karijera.
Sjećam se čuvene Hack-a-Shaq strategije pa otiđoh da provjerim Šekovu statistiku sa slobodnim bacanjima.
U svojih 19 sezona u NBA, Šek je u prosjeku imao 9,3 slobodna po utakmici. U 8 od tih 19 sezona je bio rekorder po slobodnim bacanjima, rekord je bio 2000/01 sezona kad je šutirao 13,1 slobodno.
U plejof utakmicama je još "gore" - prosječno 10,7 i rekordnih 14,8 slobodnih po utakmici.
Nasuprot njemu, Jokić do sada u karijeri ima prosjek od 4,9 slobodna po utakmici i najveći broj mu je ove sezone sa 7,4. U plejofu mu je prosjek 5,9.
Tako da kad bi Jokiću svirali faulove ko Šeku, imao bi sigurno 35 poena po utakmici, s obzirom da ima mnogo bolji procenat šuta slobodnih u odnosu na Šeka.
Ima jedna anegdota da kad se Šek žalio Sternu da mu ne sviraju faulove ovaj mu rekao da kad bi to radili izvodio bi po 20+ bacanja svaku i utakmice bi trajale po 4 sata.
Ovakvi ka Jokic su tad ulazili s klupe da ih raznosi i skupe 6 faulova.
Bas se sjecam jednog sa klupe sto ulazio, isti Jokic, uđe i za 15 minuta skupi 6 faulova, Sek ga baci tri puta u publiku.
Jos Jokic koliko flopuje, Jokica bi 6 puta bacio u publiku.
Poredit danasnju centarsku kosarku, dje Jokic mozda najdominantniji centar sa 210, i onu dje su svi, sem Nigerijac, imali po 216 i izuzetan dedanzivni IQ i efort...
Koliko fotki danasnjih centara sa centrima iz proslosti i mahom svi vidno nizi.
Jos ovi stariji ljudi.
Isto kreten trener Orlanda sto ne celendzova ovaj "faul" Bankera nad Jokicem.
Koliko se pracaknu i zabaci glavom i ja misljah odalamise ga.
A na usporenom ni takli ga.
najjaca video provjera ... NAW ide na polaganje od table, OG dira loptu nakon sto je udarila u tablu, lopta prolazi kroz obruc. zaustavljaju igru da provjere je li goaltending. brt, lopta je prosla kroz obruc, sta ima jos da provjeravas?
nikad lakse pare na netse. moglo se zapet i na jutu nesto kad su gubili na pocetku, bila 10.5 kvota.
vidjeli da izmisljaju nova pravila za njega ako zatreba, pa odustanu u startu.
Svaku izgubi Atlanta otkad JJ uze kljuceve.
Nizaju se triplo duplovi a uticaj na igru...
Potcjenjuju ljudi ulogu pleja brzanca koji reze odbranu.
Denver imo Mareja pa je mogo punit statistikom malokrvnog debeljka.
Pumpaj, veli, debeli :)
E šta radi San Antonio, 3 puta otresu Oklahomu a onda ih oduva Juta kod kuće, koja se uporno folira da ne radi tanking ove sezone, ali iza kulisa nudi Markanena kome god stigne.
Kako bi grmio Džimer Fredete u ovoj ligi.
Odmah 10p sa slobodnih.
Gube 25 razlike na strani protiv ubica, Nik Nrs drzi startere u igri, koji pritom pojma nemaju no su zbog njih tu i dje su.
Eto da mali Maksi nabudzi statistiku, ti je bitno.
Iiii Meksi smanjuje na 25, kakav igrac hahahahahah
"In 2015, this fan predicted that Nikola Jokic would dominate the league"
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fd247a06a9.jpg
Tako nekako...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f09f47129a.jpg
Loš Denver... Ne može samo Jokić sam po čitavi dan.
Jeste da ih pregazi Denver u 2četv.
ustaj debeli!
cekajmalo, NAW je zabio 3 sa svoje polovine LIJEVOM rukom?
Ako Jokara zaglavi sa ovom povredom eto Denvera van playoffa
Sent from my iPhone using Tapatalk
Svi za njegov oporavak, šaljimo energiju!
Ne volim Jokića ali sam uz njega!
Jer je naš podrijetlom, CRNOGORAC!
'He’s an Ironman of this generation. It’s staggering to see him hurt.'
Jedini centar koji se nije povredjivo, tajna je u specificnim ljetnim pripremama.
Veli 'iron man' za lika koji skoci 4 puta godisnje...