Ahahahha ono ka zemlja ka veliš plodna koje gođ sjeme bačiš mora se tamo neko parče zemlje uzet. :)
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Printable View
Počeli su po 20-30 kvadrat da prodaju. Šou
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Pre [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
E ne znam ispod hektara u ono što mislim mi ne vrijedi a cijena je ako je tako na tu površinu u krv.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
A dobro, za tolike površine ima i manje sigurno
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tikvice
https://i.postimg.cc/RZznVkff/IMG-7d...c3eadb54-V.jpg
Grelo zeleniš
https://i.postimg.cc/3rdfQcgW/IMG-4c...22cde388-V.jpg
ParadajzS
https://i.postimg.cc/XJh8vnwN/IMG-90...2769e4a8-V.jpg
Papričice se vele, muče :D
A ovo stiglo prije 2 dana, prosto tako neki ljudi, i dalje živimo kao da su 90te i sankcije, i dovlačimo hranu jedni drugima od svukud :)
https://i.postimg.cc/63DrXYXV/IMG-a5...33fc4dc2-V.jpg
Imate ga dosta. Super!
Meni vjetar svakih 15ak dana unazadi baštu. Pih.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Rekoh ti već ne možeš sve i svuda, nisi supermen:) znam, znam teško za prihvatiti, ali deligiraj, budi malo Blue :)
Ima li neko od vas da zaliva prskalicama?
Nista, nista, rijesila sam dilemu 🤣
dobro je, cuti
Voćnak na brzinu.... U nadi da cu stici da ponesem telefon sa sobom u imanje....https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...56221b0e25.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...74cf7af001.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...68b263d2fa.jpg
Sent from my Xiaomi 17T using Tapatalk
Nije sve ni u jelu, i piću, ima nešto i u cvijeću :)
Ljubičice krenu već u februaru, i jedna kamelija.
Nakon njih, kraj marta, izađu babine kale, taman joj na datume izdaha, da nam se javi da je tu.
U aprilu mi se "pomame" sukulente i kaktusi - i naravno jasmin, koji se rastegne i kroz maj, naveče posebno miriše jače.
Jun - hortenzija, lavanda, narandžasti ljiljan, tekoma, crvena valerijana i na kraju gardenija.
Jul - cvjeta nam neka trava sa bijelim cvjetićem do avgusta.
Aloje, juke i krasule su voljno i vazda tu. Bude i dodatnog repertoara tipa prkos, kadifice, margarete male i velike, bosiljak, nana, ruzmarin, kako me kad volja i imam kad.
Čoek bi rekao, živim u botaničkoj bašti :joy: a da mi može biti, tačno bi mi plac bio tako nekakav, sav u cvijeće koje se glaska u smjenama s jedne bande, a s druge voćke i povrćke (a našlo bi se mjesto i za 20 kokošaka svega mi) :joy:
One biljke koje volim a koje nemam, jer ih nemam đe i jer im prosto treba sloboda - uživam u njima kad im je sezona, prošetamo, taknem ih rukom, uberem cvijet pa nabijem u nozdrve da mi ostane jer smo od danas do śutra, da mi ne bude žao da se još koji put ne dotaknemo.
Ubrah je sinoć i cijela dnevna miriše od nje. A izuzetno kratko joj traje ova ljepota i miris koji vam baš ne mogu približiti opisno osim da je otmeno, prodorno, uljano - nekako osebujno.
https://i.postimg.cc/kGkbRp9n/20260622-190057.jpg