pa dobro..smanjili su Ladi farove i stavili svoj znak :D
Printable View
pa dobro..smanjili su Ladi farove i stavili svoj znak :D
ova rasprava cija je i koja marka kad bila bolja me odusevljava
dajte jos slika, ja cu spremit kokice
nema raspravi slike sve govore :)
stvarno ova alfa ista kao Lada 110 restajling :D
Pamte je nEmci zbog nechega drugog :)
http://www.f1rejects.com/drivers/fra...hockenheim.jpg
Pogledaj ovih grka sto pamte :D
konkurencija E36-u su audi B4 I A4 prvi model i C klasa mercedes ,ne jaje i 190 ,to su modeli ispod 90 godista osnovne stvari ne poznajete
hahaha
Ti nas nauči stručnjače , sad reči da si vozio Q7 W12 tdi 360 kroz Ulcinj bješe ?
Ne ucim nego to svaki laik zna,za ovo drugo ne znam o cem pricas
e36 se poceo praviti 90te a tada nije bilo ni b4 ni a4 ni c klase...pricamo o tome koja je pojava bio kada se poceo proizvoditi!
nauci citati,osnovna stvar...
Nepismen, audijas.
http://www.youtube.com/watch?v=4Ty1k...eature=related
QQ pa ubio bi za ovaj auto...
Ja ne bio ubio, al bi ispusio koji racku...
ili da' zicegu....
http://www.youtube.com/watch?v=YlMZ_...eature=related
NSX, a da mi opet kockicu gledamo!???!??!
Ovo je BMW 320 si izgleda kao i obicna trojka ali je mnogo stabilniji ima 174 konja i 2000 kubika motor pravljen u istoj fabrici u kojoj se prave BMW motori Formule 1 trosi 13 litara u gradu 0-100 8.1 sekunda gume naprijed 225/40 R18 nazad 255/35 R18 cista banja od auta a jos sedan
http://pictures.topspeed.com/IMG/cro...i-4_800x0w.jpg
18tocak na 175konja?
Malo mu je mnogo.
i malo vise o istom modelu :)
http://www.youtube.com/watch?v=GT-kruuALrQ