Sad će jedan da uzme prosječnu platu 1000€, a drugi minimalnu penziju 450€.
Sent using Tapatalk
Printable View
Inace od pocetka kampanje za predsj izbore,ozbiljno se suska da je prva slika spornih spajkovih dokumenata izasla ka relevantnim adresama upravo iz nekih struktura pes-a...
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Iz kule karadzica [emoji56]
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
jao, muke vaskolike, ocemo li se pomjerit s mjesta ili cemo resavat bracne probleme jos 2 godine
Poll - šta će se prvo desiti - rascjep PES-a ili Dritan napušta premijersku fotelju? [emoji16]
Evo će df na 20+ procenata pa će oni uzet sve. Ako df partijac tako kaže, tako će i da bude.
Doduše, pored sveg sarkazma, ovakav rasplet događaja taman može da im pomogne.
Dritko će sjedjet dok ne ispamuje sve moguće spells and magic iz rukava
Ako Becic bude premijer, dzabe smo krecili.
Najobicniji krpelj partitokratski kome ne bi povjerio trafiku, a kamoli drzavu.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Ja uopste nemam problem s tim da Becic bude premijer, a i siguran sam da bi bio dobar u tome. Kad vratim film unazad, ne znam ni jednog predsjednika Skupstine koji je bio profi koliko on. Japi pravi...
Ali da ponovo imamo premijera iz partije koja nema ni 15% podrske, nema smisla. Ovog puta bi stvarno bilo fer da to bude neko iz partije koja je, medju partijama koje cine vecinu, imala najbolji rezultat.
https://m.cdm.me/ekonomija/jokovic-p...i-univerzitet/
Reče potpreŚednik vlade koji nema zavrsen fakulet.
Kakva tragikomedija od drzave
Sent from my iPhone using Tapatalk
Hahahah a čuješ li Jokaru akademika starog. [emoji23][emoji23][emoji23]
A što je ovo, tačno treba udarit na šalu i ne nervirat se... :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zakleo bih se da si isti post, od slova do slova, napisao i prije predsjedničkih izbora. Ako pod df-om podrazumijevaš df plus snp plus ove prosrpske partije koje samostalno nemaju cenzus, onda ok. Možda dođu do 20%. Ali je onda netačno reći da je sve to df.
EDIT: Zaboravih te pitat za komentar o stavu tvoje poštene partije u vezi sa Milom Božovićem.
Udba je Dritanova... :)
Nije tačno. Činile su koaliciju zbcg, ali to nije df, iako je Mandić u svojoj kampanji uporno koristio taj naziv. Df su nsd, dnp, pzp. Nekad je bila i Radnička partija pa su izašli, čini mi se, iako na izborima i dalje nastupaju zajedno. Ali u formi koalicije df + radnička. Znaće bolje kolega iz df. Svakako snp, Milačić i Dajković nisu dio df-a.
E kako se popalise glave pesovske. Odma me prozvase udbasem urasem biasem ne znam ni ja cime.
Kad sam se salio sa Draginjom i gasio je svi su se sladili. Sad mala salica odma ljudi gusteri iza toga stoje.
Ko bi rekao...
Zbilja, Milović ga obično ne zaklapa no ga ima toliko sa izjavama da ga ne možeš promašit. Na koju li je on stranu, ili swings both ways?