ne kapiras ti pricu, niko nece ugradjivat plin na auto koje trosi 4-5l, pa ce ustedjet 0.5centi , nego vecina ovih kola koje pominjemo trose dosta. Ja sam pomenuo na temu o plinu , drug moj je kupio RengRover-a 4.2supercharged , trosi 30litara. Vjeruj mi ima para da mu sipa chim je kupio taj auto , ali je i on sam svjestan da mu je bolje da ustedi 4000-5000e godisnje na gorivo pa sa tim parama moze poc i na put oko svijeta

