Volvo FTW.
Printable View
Volvo FTW.
Zamisli daster kosta kao volvo. :lol: :rofl:
Pa dobro, razlika u godinama i kilometrazi, ali bolje se vozi Volvo star 20 godina nego ta kanturaca.
Htio sam da napisem da ne mozes da poredis babe i zabe, jer sam mislio da je Duster sa 0km iz salona, kad ono polovno ***** sa nikakvom opremom i samo prednjim pogonom!
Ne znam na kojim su drogama ljudi :rolleyes:
Evo koliko u Srbiji kosta nov Extreme 4x4 model (to bi trebalo da je najjaca oprema)
https://i.postimg.cc/Hx3RrLQW/Untitled.png
Volva bi i ja uzeo najprije, pa makar bubrege prodavao za odrzavanje
Tacno, njegova 'klasa' je xc40 kojeg za iste pare nadjoh na mobile.de 2022. godiste sa 9000km.
WOW,Dacia Extreme [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Sent from my SM-N980F using Tapatalk
znas da je ekstreman kad u imenu mora da stoji extreme :joy:
isto kao na professional alat s aliexpresa :joy:
Koliko bješe cijena?
Sent from my SM-N980F using Tapatalk
28 velikih.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0f0c8bf4fc.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
AuuhH znaci ovaj znak za zimsko računanje vremena…. :D
Drugari, Talisman 2.0 dci 160 ks mišljenja? EDC 6
kupuj.
Uzimaj.
Je li moguće da staje 7,6 litara ulja u ovaj 2.0 dci 160ks ?
jeste
MLS, dakle nikako onaj 1.6 dci 160 konja. Samo ovaj 2.0 dci što se dizela tiče. Takođe čuo sam i 1.5 dci da ne valja (mada je prespor svakako za auto od tonu i 600 kila ).
Vidji, taj auto je meni bas lijep ako je u visokom paketu opreme...Ali takvi nisu bas jeftini, mislim da se moze naci jos dobrih auta iz te klase za slicne pare...
1.5dci je odlican, ali to nikako nije za tu klasu auta...za sve vece od clia i twinga je trt
1.6dci je propast od motora pogotovo 160ks twin turbo varijanta...
2.0dci je korektan ako se odrzava redovno...
E da, inace meni se taj EDC menjac nikako ne svidja, odnosno ne svidja mi se kako salta, daleko je to od DSG-a, ZF-a itd
Sve je to top, to sve treba imat, i 1.5 i 1.6 sa 160 i sveeeeh.
Meni ljepse salta edc 6 nego audijev dsg(ili kako se vec zove na A4) od 7 brzina. Audijev u D modu je trom i nikakav, dok je u S modu sportski i dobar kad hoces malo da pojuris, ali nije za obicnu voznju. Edc 6 je izmedju, i za svaki dan bolji, taman kako treba.
To su jedina 2 automatika koje vozim, za ostale ne znam.
Sent from my SM-A346B using Tapatalk
Otpad za reno? Za druga mi treba,clio stari tip šalterica
Sent from my Redmi Note 12 Pro 5G using Tapatalk