I'm still waiting, but with you, it's always one step too far.
Printable View
I'm still waiting, but with you, it's always one step too far.
I'm gonna show you where it's dark, but have no fear...
Razmisljam o tome koliko su ljudi (ne)spremni da priznaju svoje probleme i komplekse i kako nam je tesko da govorimo otvoreno o tome ili da se prepoznamo u nekom tipu ljudi u nekoj psiholoskoj analizi...
1. Ekspanzivno rešenje ili traženje moći;
2. Samonipodaštavajuće rešenje ili traženje ljubavi;
3. Povlačenje ili traženje slobode.
Ekspnazivni tip se kreće protiv ljudi. Pokušava da vlada ljudima i događajima. Teži da se nametne i istakne. Ceni moć iznad svega. Ističe i preuveličava svoje sposobnosti.
Samonipodaštavajući tip se kreće ka ljudima. Teži da se smanji i podredi. Oseća se slabim i bespomoćnim. Naglašava osećanja. Teži da se utopi u zaštitničku ljubav, za koju veruje da sve može rešiti.
Povučeni tip se okreće od ljudi. Teži da se drži po strani od ljudi i događaja kako bi tako pronašao svoj unutrašnji mir i slobodu koju doživljava kao negativnu, ne kao slobodu za nešto već kao slobodu od spoljnih pritisaka i prinuda. Uzdiže iznad svega samodovoljnost i nezavisnost.
Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour
Comme un peintre qui voit sous ses doigts
Naître les couleurs du jour
Et qui n'en revient pas
Današnje, tj. već jučerašnje uživanje u moru... Uh. Batterres fully charged. :)
Ocu li zaspijevat?! Dje mi je ona kafana?
Prije oluje.
http://www.youtube.com/watch?v=p4Lp3vKPcrg
sigurno da ima dalje :D
Ako bi jos islo nesto kao sto je ova stvar...paaa...dalje ima, kraja nema... :)
http://www.youtube.com/watch?v=rPnjpEAOfDw&feature=related
ne umijes odabrat :) :)
Okle sad kisa
Give you my lovin,
Seven days a week
I'll be a honey,
If you'll be sweet :)
Volim ovaj film Krkna!!! :) I njega!
http://s3.favim.com/orig/39/beautifu...com-321600.jpg
Laku noc, drugari.
http://www.youtube.com/watch?v=xPU8OAjjS4k&ob=av3e
Započneš pesmu, ne završiš stih..