Nisam primijetio da je ista od navedenog starije od 2020 godine...slucajno ili ne
Printable View
I Sekač(Miloš Sekulić) je mrtav pjan izlupetao se na fejsbuku pa je osudjen na 10 mjeseci zatvora tako da to što je Miki droga prsnuo je razlog vise da malo odmori u Spuz,mozda dobije inspiraciju za neka umjetnicka djela,ko zna?
Da da, deukranizacija, denacifikacija, dedolarizacija, dekontaminacija, demontenegrizacija...
Ma nemojte molim vas... Čudni su putevi...
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Забрана литије јануар 2020. , богословија и ауто април 2021. , црквењак јун 2021. , богоудоднице јун 2022.
Нисам помињао (спорно?) каменовање аутобуса април 2022. , као и инцидент поводом реконструкције вц-а у манастиру јун 2021.
Znaci da izgleda imamo jednu harmoniju tamo uz mjestimicne incidente sa pocetka 90 tih.
Skoro 30 godina...do 2020.
Slucajno ;)
ХРА је издала приручник прошле године у коме се од 93. стране виде случајеви говора мржње по националној/вјерској/расној и сексуалној основи а који су завршили на суду, код обмудсмана и агенције за електронске медије.
Prirucnik-za-suzbijanje-govora-mrznje-esip-FINAL-19-7-2022.pdf (hraction.org)
Скоро сви случајеви из 2020. и 2021. чуди ме да није било пресуда у 2022. (можда их намјерно нису ставили?).
Премало их је по мом скромном мишљењу.
Realan i jako strucan osvrt dje smo,sto smo i cemu jedino mozemo teziti.
http://cloud.tapatalk.com/s/6448e487...91201745_n.mp4
Потпуно се слажем, прво Комарница, након тога Морача, а онда оно најтеже од БиХ/РС добити право на коришћење трећине резервоара Билећког језера и ту или дијелити профит од хидроелектране Требишњица (као и будуће хидроелектране Билећа ERS dobio koncesiju za gradnju hidroelektrane Bileća (balkangreenenergynews.com) ) или градити своју уколико је то технички изводљиво (цијеви и тунели до Рисна).
Ovaj Ostojić stikes again.
https://i.postimg.cc/Gm2RD0LZ/FB-IMG-1682507092435.jpg
Ја подржавам оба пројекта.Са изградњом реверзибилне акумулације на Комарници, уз Мратиње би остварили пуни потенцијал слива Пиве.
Такође на Морачи треба градити хидроцентрале, али сам мишљења да је ствар на билећком језеру завршена и да осим накнаде за земљиште које треба исплатити општини Никшић, ми ту ништа не можемо даље потраживати.
Оно за што треба притиснути Додика је питање ове (ниже) Бук Бијеле, не дозволити да та акумулација потопи ни метар кањона Таре а такође треба размотрити, у склопу договора, могућност да се воде из Таре преведу у акумулације на Морачи, али само ако то не би имало значајнији утицај на биодиверзитет Таре.
И да коначно направе онај мост на граници.
Najavili cijene trajekta.
Motori van sezone 1.5e u sezoni 2.5e
Putnička vozila, van sezone 4e. U sezoni 5e.
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Do ustolicenja niko ih dirao nije. A evo i nakon ustolicenja ne dira ih niko. Ono sto su radili od manastira sa prepravkama da ima drzave neko bi u zatvor zavrsio ali kako nema nastavlja se idila kako ti Sidewinder rece.
A sjecam se da ste kritikovali ono sto se u Berane radilo od CPC nalaganja badnjaka.
Od vas spucenih u desavanja, cijepa li se PES prije nego je i poceo sa radom ili ne?
DPS podmetacine?
Iskljucenje izvuceno iz konteksta?
Nesto drugo?
Neslaganje karaktera, kao kod razvoda.
Koalicija vs samostalan istup, pitanje je sad
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.cdm.me/politika/odovic-i...go-o-izborima/
Janko Odović isključen iz Pokreta Evropa sad
Ovi se već krve i raspadaju
Je li se ovo Vučić nešto naljutio na Mileta?
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/t...-na-rts-video/
Bukvalno nema partije na nasem politickom nebu koja se ne raduje mogucem cijepanju PES-a. Kako njihovi potencijalni saveznici, tako i oni sa DPS-ove klete strane. Svi bi svrsavali...
Mozda je morao sve da im isplati sto je ugovorio a nije navikao.
Jakup ima predsjednistvo-izagnan Odo.
Spajk ima GO,tjera svoje uz dogovor sa Eskom-samostalan nastup na izborima.
Gubavac ulcinjski je zajebao stvar,jer psiho iz srb preko njega i jakova oce zajednicku listu pes-dem-ura.
U toj komb alex je premijer a spajk min fin.
On ne pristaje ni u ludilu na to,jer je suludo prepustiti ovoj dvojici klinicki mrtvih ljudi predizborni shlep uz pes.
Oce da bude premijer i tacka,jer bi u suprotnom ispao bas BRAV.
Bilo je i dosta bas brutalno ruznih rijeci izmedju glavara u prethodnih pola godine...
Sent from my SM-S901B using Tapatalk