Nekada je najbolje biti sam...
Printable View
Nekada je najbolje biti sam...
Brz, vrijedan i lijep.
I restore myself when I'm alone.:biggrin:
Neophodna mi je masaza...NEOPHODNA!
(the_sacrament podseti me na nesto... :()
http://data.whicdn.com/images/175757...3421_large.jpg
Osjecam se kao MG42, buzzsaw
http://world.guns.ru/userfiles/image...33/mg42_02.jpg
Like a waterfall in slow motion...
Svim srcem.
Jutro.
Nije te zaboravila tvoja cakana...
Bilo bi ti 79 na današnji dan...
Ja, u jednoj hipotetickoj situaciji, koju ne bih volio da dozivim...
http://blog.drjerm.com/BlogImages/smeagol.jpg
silom prilika slušam pink i sve te zvezde . povrace mi se. :burp:
Kad bi zauvijek zaspao ovaj grad
kao u bajci prekriven trnjem i travama
sve dok se ti ne vratis a vratices se znam
i sve dok tvoja ruka ne dotakne moj dlan
dok me ne zagrlis, dok me ne poljubis
dok me ne zagrije tvoj dah... :)
Boze! Ruzno li je kad se ruzno sanja. Treba se usudit da zaspes posle
Empty
Precenio sam život kao što precenjujem sve i svakoga..i neki misle da se nepotrebno rasipam plačajući prevelike cene na sve strane..ali ne radim to samo zato što sam Veliki Troškadžija..
Ne..
Ne, uvek..
Ljude katkad precenjujem i zato što me je sramota da imam posla samo sa Jeftinima...