1017 stajem u red iza Loncar-a
Printable View
1017 stajem u red iza Loncar-a
Ko ga uzme neka se javi, poklanjam sjediste novo
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1a6acda1e0.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko sam shvatio, sjediste ide ko uzme biciklo jer je sjediste na biciklo za zamjenu?
Sent from my iPad using Tapatalk
Niata onda ostavljam biciklo za sebe a ostali javite se ako imate jos djelova hahahaha
Bravo Krle, svaka cast za sic
Harryy ce ga opremit dobro :)
[mention]HaRRy [/mention] dobija crno bijelo sjediste a za [mention]montegruja [/mention] imamo plavo bijelo. Svi srecni i zadovoljni :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
1019. 'Spare parts' za one male helikoptere sto su nekad bili popularni.
Ako je nekome jos po kuci a funkcionalan, moze uzet' ovo za zamjenu.
Na fotki se vidi sto ima, ukupno 5 ovih "elisa" i 3 "stabilizatora". Nisam pilot pa lupam pojmove.
https://i.ibb.co/qmFyLqV/IMG-20240129-115008.jpg
Nalaze se u Baru, eventualno PG kad budes imao sledeci put.
Ako se niko ne javi do kraja sedmice, ide u smece.
1017. Preuzeto
Sjediste preuzeto.
Zahvaljujem. [emoji4]
Sent from my iPad using Tapatalk
1020.
Poklanjam sporet Gorenje sa ravnom plocom koja je skroz ispravna. Unutrašnjost rerne je ostecena od prethodnih stanara. Preuzmanje licno u Podgorici.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a05e66f3c5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...67a96daf82.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c4fb648680.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9775905527.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c69421d203.jpg
Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
1020. Poklonjeno
Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
Mozda jednog dana i svezemo 2 artikla po pravilima, da ih ne moramo ponavljat' po 10 puta na istoj stranici.
1021. Slika Vicko 120x60cm. Štampa na platnu. Kao nova.
https://i.ibb.co/X7Jc67c/20230604-120714.jpg
https://ibb.co/D9K0m90
1021 uzimam
Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Svaka cast na poklanjanju slike, za promjenu
Listam malo istoriju teme i vidim da se par osoba cesto javlja da preuzme
Valjalo bi malo promijeniti pravila kako bi narod uzimao ono sto mu treba a ne kao da je sakupljac...ovo je dobronamjerna kritika
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
1021.poklonjeno
1022. Dvije fotelje
https://i.ibb.co/qW6mBdT/1707637987054.jpg
Fotelje su koriscene, ali ispravne i udobne.
Nalaze se u Podgorici kod Vezirovog mosta.
1023. Par knjiga, mozda nekome treba:
https://i.ibb.co/n7dNvxv/1708160182884.jpg
https://i.ibb.co/09GJCt8/1708160182918.jpg
https://i.ibb.co/1G9cSD9/1708160182896.jpg
https://i.ibb.co/tBdgMxs/1708160182927.jpg
https://i.ibb.co/LNWbzF3/1708160182908.jpg
1022. Kako se niko nije javljao, a i privatno nisam uspio da ih poklonim, fotelje na zalost zavrsile na reciklaznom ostrvu.
I knjige ce ako se neko ne javi za par dana. :/
1023.moze li se izabrati koja knjiga? Recimo ova Bozova?
Sent from my iPhone using Tapatalk
1023. Ako želiš da daješ pojedinačno, ja bih uzeo Oxford Dictionary of Current Idiomatic English.
Izvinjavam se unaprijed za mali off, ali moram
Sjecam se ove Bozove sa druge godine studija, ko god je mislio poloziti marketing kod njega morao je kupiti :) veoma sofisticiran i suptilan metod, bez kesa u index i tih seljackih fazona kao kod pojedinih profesora. 25 e za polozen ispit, jeftino, efikasno, bez cimanja.
@aleksa007 @the Genius Moze, iako nije po pravilima, mislim da se niko nece buniti, makar nesto da se iskoristi i ne baci. Kontaktirajte me na PM oko preuzimanja sjutra.
Sent from my M2007J20CG using Tapatalk