Nikada necemo odrasti, mali veseljace :D
Printable View
Nikada necemo odrasti, mali veseljace :D
kasnim na posao :dejection:
dok si upalila komp, usla na forum i to otkucala izgubila si 5 min...
Moras kasniti ;)
ahaahaha ćuti, mora jedno jutro da mu bude dramatinčno :lol:
http://www.de-motivator.co.cc/sites/...obro-jutro.png
Ne znam da li ovo smjestiti ovdje ili u " Smijeshnim slikama"...ali... ;)
Poenta je...
Dobro jutro...i uzhivajte u ostatku dana koji pochinje ovako ...lijepo.
šta doručkovati...
Ja cu ti dati predlog, ako dozvolish...!?
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...9v27AleMFu5YAQ + http://www.hahne.de/images/showimage...138&size=large+ http://www.meggle-hrvatska.hr/proizv...1220867505.jpg =http://www.mojabeba.rs/wp-content/up...cna-salata.jpg
S tim da su ti ove jagide i vockice vec u musliju.
:lol:
ja kad baš osjećam glad, kao sad, kad bi pojela ovo, ostala bi mi rupa u stomaku! :D
džaba kad meni ovo nikako ne može bit prvi obrok... a ni drugi. možda neka užina
jer ti si tako
tan tan tananana
tanja od moga dlana
sa sa sa
Izašao iPhone 5, al' Neda Ukraden iz puberteta nije još...
baby OoOoO BaBy......
http://www.youtube.com/watch?v=C-tYZtePJAM
"Nikad se ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo."
I kako da poletim kad jedva hodat znam
Nauči me voljeti, sve drugo naučit ću samA...
Odoh da krEpim duh i jacham tElo.
Sinoć pijan, boli grlo, nervira fax. :drunk:
http://isawnheard.files.wordpress.co...rain.jpg?w=500
Ovakva cu ja bit od posla do kuce dok dodjem... Jos ovako prehladjena... Dako jos i na kakve injekcije zavrsim... :(
http://www.youtube.com/watch?v=iiQy5HXsPQI
p.s. dobar mi je sad trip jer mi je bas ovo jubilarni 2 hiljaditi post ^^
U okeanu svojih misli. Davim se.
http://silalice.files.wordpress.com/...-i-m-happy.jpg
...and cannot sleep because of that.
http://images4.fanpop.com/image/phot...-1600-1200.jpg
Zelim dobro jutro prvoj smjeni ;)
Dosadno mi je... A jos 3 ure na posa :(
da me oće duhovi prošlosti puštit...