Hvala, ali nema potrebe za ovim zaista, ne treba komplikovati, sto se mene tice kao da sam preuzeo
Sent from my SM-A736B using Tapatalk
Printable View
Laptop bi trebalo da je 1015
1016
3x 1gb ddr2 za desktop ako nekome valja
Podgoricahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...74349a5f44.jpg
1017
Logitech tastatura i šišmiš. Ne koristim ih odavno. Sjećam se da su bili gladni struje, pa bi valjale neke dobre punjive baterije za njihhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ae49b20e62.jpg
1017. Uzeo bih ako je u PG.
Sent from my iPad using Tapatalk
Da da PG. Konik ili Stari kako ko vise voli. Javi se
1017. Preuzeto.
Hvala [emoji4]
Sent from my iPad using Tapatalk
1016. Ja bih uzeo
1015, preuzet...
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
1017.
Vidite u kakvom je stanju biciklo, mozda nekome valja neki dio ili da ulozi i koristi ovaj.
Lokacija Bijela - Herceg Novi
069 987 654
https://i.postimg.cc/GptHXyYG/IMG-20240128-113242.jpg
https://i.postimg.cc/Fz5zFC6V/IMG-20240128-113249.jpg
https://i.postimg.cc/HsmnfKXp/IMG-20240128-113254.jpg
1017. Uzeo bih, ako se niko dr nije javio ..:)
Sent from my iPad using Tapatalk
1017 uzeo bi ako odustane HaRRyy
1018. Drugari, ako ima neko bebicu ili je ocekuje, a nalazi se u stanju socijalne potrebe, imamo komplet robicu do treceg mjeseca. Jeste koristeno ali je sve oprano i opeglano. Kao novo i spremno za upotrebu. Ima i dvije kutije vitamina koji se isto daju do treceg mjeseca, njih cu slikati jer su mi na ruku.
Neka bude ova objava aktivna par dana, posle toga nosim u hram sve.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8a3ff9b34a.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk