Raquel, nedjelja, Vanja Ćalović, more, ptičice....
Printable View
Raquel, nedjelja, Vanja Ćalović, more, ptičice....
ručak :mrgreen:
Kinder bueno, uh!
:D Znaš ono paklo od 3 komada što se sad prodaje? E pa ostao mi je jedan, slobodno se posluži. Njaaaamiiiiii... :D
alfa romeo me cini srecnim ;) mmm cuore sportivo
Kad mi je toliko tezak posao da sa olovkom nabijem zuljeve... :)
Kad mi se gornji i doni pritisak sastave skoro...onda sam presrecna i prelijepo mi buchi u glavi
Muskarci u kuhinji. :)
Voznja bicikla :) i to u ove vecernje sate.
tears in heaven..
vino
x2
Srecna sam zbog jedne druge osobe :) E to je super osecaj.
P.S. I ritmika koju su malopre izveli brat i sestra, hahaha. :)
Naspavanost i pijuckanje kafe! Uh, mojoj sreći nema kraja! :D:D:D
I još mi pošalju ovog preslatkog malog uz - "Ovako će tvoj sin!", aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
http://youtu.be/1FphGLsBpR0
kad djeca umiju da kažu:
'hvala'
i 'Izvinite'...
Kad mogu da spavam koliko hocu...Da me niko ne budi i ne uznemirava...A onda nakon toga podjem na plazu i sa drustvom do zalaska...E to je LJETO...
pomisao da cu uskoro da dobavim kavkaskog ovcara.... uuuuhhhhhh bice masinerija
Kad neko masta kako me siluje a to opravdava - da ti nabavim inspiracije.. za knjigu, pretpostavljam.
Kakva sujeta u mladom covjeku.
Diplomirao danas :D
sto si studirao?
e pa čestitam :)
jer je enjoy_the_silence doso iz daleke amerike <3
uzeh matursko da gledam, ne znam sto mi bi..
Kad ukapiram koliko mi neko nedostaje... uprkos njegovom nedostatku osjecaja za finese koje zivot znace. Je li to ljubav, u pm?
Sad s sjetih jedne opaske - Treba to ebat.
I popravi mi noc.
Raquel, Raquel...
I ti mene, brat bratu :D
'Nothing else matters" - sve moguce verzije. :)
Oštar nož.
Miris naftnih derivata. Attachment 59314
Trubica pre i trubica posle. Attachment 59315
Lindt s celim lešnicima za dorućak, palaćinke z Nutellom za rućak i ledene kocke+beli Bueno za većeru. Attachment 59316
teretana u koju idem, bas me razveseli
^ bio sam u toj teretani, spravice su odlicne, nove, svidja mi se ona koza, uvijek je cisto ;)
kad znam šta slijedi... :)
Tatica Chris Cunningham
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2zBc1IlcA1Y
"Chuck norris ne mora da misli da bi postojao" :)
Ahahahahahahah :D :*******
hahah vidi potpis :) e bleso :*****