Hahaha, a ne, nego sve! :D
Printable View
Hahaha, a ne, nego sve! :D
Probao. Samo se umorim al i dalje sam nervozan i bijesan na sebe i/ili drugog.
Neka, ima homofobicnih! :D Da znam. I onda sjebes sebe. Razneses se. Al sto je jos gore po okolinu. Najgore. Pukao je meni film prije par mjeseci pa je bio haos. :) Sad su se smirili al opet peckaju do jednog trenutka. :)
.................M:Tel!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne mogu da vjerujem :mad:
Aj nam reci posteno: zasto si tolika internet attention whore?
hocu ako mi kazes kako ti bilo na gay paradu u BG
nije se tebi obraćao :)
izvinjavam se onda;)
hahaah brza li je da plane.
Phenix, duso! Ada wrh mi je bil0o0o0o! Ja i PrIjEkI medj' 0ne swatke mawe dufe r0ze, sm0 se grIlIl i lJubiWi. A sta da tI prIcaAm! Vidi SliKe na Fejsu. :*
Roflmao kad dolazis ovamo ako Bog da?
A ne daje Bog djaole, samo uzima. :cry:
Necu skoro. MOZDA posle nove ili tako nesto. Sto?
kisa :(
10
Ne može da mi se digne...
Mis i tastatura :)
nedeljni mamurluk i glavobolja ... pff
Kladionicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mene nervira sto moram na zoru palit svijetlo
QQ juri me osa kroz kancelariju xaxxaxaxaxaxaxax
ova iznad te ne dolazi :)
Miloššššššššššššššššššššššššššššššš
oću doma da idemmmmmmm
Nedostatak koncentracije me poluđe u zadnje vrijeme.