Moze do 22h - ali neko treba da je tada online da proglasi pobjedu da ne bude posle naknadnih glasova iz dijaspore. :D
Printable View
Moze do 22h - ali neko treba da je tada online da proglasi pobjedu da ne bude posle naknadnih glasova iz dijaspore. :D
Ja procitah "od 20 do 22", moja losa. Da ne mijenjam post sad pa neka Bronx prasta :)
Pa glasanje, sto se pravila tice, mislim da ostaje do "nedelje vece" a koja ce satnica tacno bit' zavisice od aktivnih moderatora u tom vremenskom periodu.
Ako ne bude nikoga, svakako ce se glasovi brojat' i pobjednik proglasavat' u ponedeljak ujutru. A ako moderator bude online do 22h, onda u 22h.
Ako bude online makar do ponoci, onda u ponoc.
Ne znam, mislim da svako preciziranje stvara obavezu koja nece uvijek moc' da se ispuni.
Ne moramo se vala ni ograničavat na moderatore. Bilo koji član da je online u tom trenutku nek odradi SS i nek čestita pobjedniku. ;)
Gledam fotku jakov_ct i ne mogu da vjerujem da je co'ek "mirror"-ovao fotku, najstarija fora foto-manipulacije.
Tek poslije 15-ak sekundi provaljujem da je oridjidji, samo je tripozna.
A ja bečim u nju jer mi se činjelo da nije simetrična...[emoji33]
Ja ocekujem da Donnie Brasco eti sa jednim vratima iz Starog grada u Budvi...
Ljudi kako da budemo sigurni da je neko glasao oko 22h i 30 min ako nema nikoga ko je od modova prisutan....evo one veceri se bukvalno u poslednjem momentu desila pobjeda Ben Dovera, i zamisli da on covjek u tom trenutku bude tu i kaze "e ja sam pobjednik kraj glasanja, 22h i 01 min" a onda dodje Bronx i kaze aaa ne ne na mom satu je bilo 21:59 i ja sam glasao u roku ...ja bih da se potrudimo oko ponoci da bbudemo tu i da to obavimo nedeljom a i ako ne, nema veze, ko u momentu kad moderator zavrsi glasanje bude pobjednik, onda neka tako i bude....uostalom, ovo je jedna igra i necemo se valjda ljutiti meni je ovo bas lijepo i danas sam kolima stajala da slikam neke prozore dok me neko ne privede što snimam privtnu imovinu:rofl:
Cao društvo, mislim da je ok ovaj predlog SS ko bude prisutan u to vrijeme, ako se ponovi ovo [emoji16] ali svako ne treba pretjerivati da budu neka stoga pravila, nemamo nagrada liše lične satisfakcije. Nego u kakvo sam g***o zgazio danas kad sam pravio sliku to je sprdnja [emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Haha, nema lazi, nema prevare. To mi je bila i namjera, toliko simetricna da bude da se treba dobro zagledat da provalis da nije mirror, dobar trip [emoji6] ovo je ona nova zgrada kod vezirovog mosta, juce vozih biciklo i slikah, a nedaleko od nje mi se napravi jos jedan photo opportunity.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...90ff156311.jpg
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Na ovoj s' mostom si mozda mogao UW ili W da opalis horizontalno, zbog kompozicije. Ovako jeste da je kolorit neba uhvacen... Uh kako mlatim jutros... :-)
Evo još jedan prozor :)
https://i.postimg.cc/WN8wqPkc/IMG-9b...4824f-V-01.jpg
Ona na takmicenju je meni bolja... Zanimljiv ugao i kolorit...
Meni je ova bas draga fotka, koja me je nedje inspirisala da zadam ovu temu (ova vrata i onaj prozor izhajpovani sa Gospe od Škrpjela (a isto bih ga opet slikao kad odem))... Na laptopu mi je wallpaper iako volim tamne, minimalisticke pozadine... https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...aa9de5e760.jpg
prelijepa je fotka....ja juce bila na selo i imala sam jednu isto tako staru kucu kamnu divan prozor ali kako smo nesto zurili prosto se nijesam imala kad zavlaciti :)
@NoLimit samo da bačim i odje lajk [emoji23] stvarno predobar prizor [emoji3526][emoji3526][emoji106]
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Hvala @djuka26 i @Ben Dover, ovo se nalazi u Kamenarima, odma do magistrale.
https://i.postimg.cc/m2dR8KYm/IMG-ad...b9a3864e-V.jpg
https://i.postimg.cc/9FXCPc74/IMG-20201102-152802.jpg
Sa ovom drugom slikom bi kasira temu. Iskreno meni bolja nego takmičarska. :)
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
I meni :)
Druga bolja za 3 koplja :D
Moraces nac' nekog savjetnika/savjetnicu.
https://issuu.com/expeditiokotor/doc..._stampa-screen
https://issuu.com/expeditiokotor/doc...i_final_screen
Malo interesantnog stiva vezanog za temu.
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sa drugom greske nema. Sigurica je bila...