Kako 0:3? :-)
Printable View
Kako 0:3? :-)
sto cini ovaj Susnjar :D
Mornar 0:0. Ne gledah zbog ovih internacionalnih mečeva... Šteta, mogli su i drugi meč dobit, poslije Zetet, ovo jedinstvo je bilo vjerujem i laganije za dobit. ALi dobro. Znali su oni i da gube ovakve mečeve.
Sutjeska dobija sve redom, Manu Chao dolazi na Lake Fest - sanja Li se ovo u Niksic? :)
Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
prelosa igra Celika danas, pih . Nego ajde skor za sada 1-0-1 , nadam se bice bolje
Prelosa igra? Mislis odigrano sve po planu :D
Ljudi, ne mozhete da vjerujete kako Sutjeska igra i kakav je Djordje Susnjar igrach. Sad sam iz Pv. Pao shampion i viceshampion proshlogodishnji... Veoma obecavajuce...
Jos sad kad bi se Mornar dobio pred pauzu za reprezentacije, i za to vrijeme da se u igraju jos bolje bice odlicno .Samo ovo da potraje...
Evo Adrovic se vratio juce iz ukraine,dako zajebu koga i da ga prodaju vise ;) Ima li ko da izbaci ovu sportsku subotu da odgledam jer nisam stigao?
Jedino ako se Montenegrino vrnuo sa odmora pa je snimio, neko drugi ne vjerujem :)
A Adrovica dako uvale nedje, veliki je to skok poslije Irana u Ukrajinu...
Cisto da vidim golove buducnosti jer nisam bio.... Ozbiljno svatio psv zetu hahaha a i onaj pomocni zete posao za holandiju da gleda :)
Mornar je u srijedu u Nk, pa sledeca subota Bijelo Polje... Realno je da Mornar dobijemo i ajde da se ne zalijecem, da ne izgubimo tamo, pa polako... :D
a vi vec onda uzeste titulu :p
allooo 14 dana smo prvi, korak po korak :D
Je li dira ko Lovćen e nijesam bio tu par dana pa da ne tražim neka se sam javi da mu rečem koju..ide uskoro snimak sportske subote :)
Sportska subota
http://www.youtube.com/watch?v=BfPWjVoZAys
Sofro: Auto stativa?
Hahaha on je lud, auto stativa :D
Ajde da malo tipujemo u ovu novu sezonu :)
Grbalj - Buducnost ...1-2
Jedinstvo - Zeta ...2-2
Lovcen - Rudar ...3-1
Mladost Podgorica - OFK Petrovac ...2-0
Mogren - Čelik ...4-2
Sutjeska - Mornar Bar ...1-1
Grbalj - Buducnost 0:2
Jedinstvo - Zeta je odlozeno :) a inace 1:1
Lovcen - Rudar 1:1
Mladost 2:1 Petrovac
Mogren 2:1 Celik
Sutjeska 2:0 Mornar
Obelix ništa ti to ne valja već si Lovćen promašio :)
..nijesam znao da je odložena Jedinstvo - Zeta...