Iz raznih medija [Edicija 2023]
Quote:
Originally Posted by
isnogood
Denacifikacija, dekontaminacija, OVAJ će nešto neđe da izvrši? Sad se ovaj naša zbog 20 ljudi da proziva Cetinjane pa se posle čudite kako se isti ponašaju?!
Vi koji podržavate ovaj splač samo se $etite da je na Cetinje Milatović ima više glasova no recimo Draginja, ne ignorišite no se lijepo $etite prije no krenete u deee mod.
Ako se inauguracija Milatovića ne održi na Cetinje ( a morala bi realno, lično podržavam) može slobodno da se zahvali ovome ćutuku.
Nema ovdje nikako da se shvata pogrešno, zna se ooooodlično ove riječi na DE što znače i u kojem se kontekstu upotrebljavaju. Ako si htio da kažeš da ćeš da radiš kontra DPS-a i da ćeš raditi na pomirenju a ne podjelama onda ne mlatiš ovako.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Iz raznih medija [Edicija 2023]
Sporno je čačkanje mečke pred inauguraciju, zli jezici bi rekli da ga je sami Spajić posla'
Ne pada mi na pamet da ikome obrazlažem šta je sporno u izrazu "dekontaminacija" vezujući se isključivo građane Cetinja.
Savršeno me zabolje šta pišu splačinarski portali, Jakov je odmah reagovao da je izjava sporna, vama gospodo nije tako da nema što ulazit u diskusiju.
Vjerovatno se vijećo ali posle izjave stručnjaka je morao da prelomi jutros
https://m.cdm.me/politika/milatovic-...e-u-skupstini/
Sent from my iPhone using Tapatalk