Sve je 5.:)
Nema retroaktivnog kod mene.:)
Printable View
Sve je 5.:)
Nema retroaktivnog kod mene.:)
Nije, nije. Onda obično naiđe neko ko još više izokrene sve naopačke pa ta iskrenost izađe opet u svom punom sjaju, tj. još jačem. :)
OT:
http://image.shutterstock.com/displa...s-99063752.jpg
Ja sam presrecna. :D :) :D :)
Osjećam se fenomenalno!
http://media-cache-ec4.pinterest.com...6EbPpUIa_f.jpg
But I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance
Like the sound
Odoh da ucim :*
http://favim.com/orig/201107/20/beau...com-111069.jpg
Netačno za sad. :) Ali svakako će biti tako dok ne počnete vjerovati u to i imati malo optimizma, tj. maaaalo više! Nema očajavanja i mirenja sa tim, a-a!
OT:
Uh, kako me ovo vrijeme čini pospanom...
http://dogkatworld.com/wp-content/up...sleepy-dog.jpg
Puppy, neces vjerovati...danas me jedan ovakav (kao sa tvoje slike) pratio od poste u centru do zgrade Maxim...
:) A to su male sreće... :)
Moschino <3 <3
http://www.youtube.com/watch?v=gx6DpBq2fac
Zadnjih dana stalno mi je u glavi ova stvar.
Na vrhu smo. Svijet je nas, na trenutak, zatim shvatimo da se bojimo visine. Ipak smo pogrijesili.
gladna sam..
i ja. Sad mi se burek jede.
a ne radi mi to...burec https://encrypted-tbn1.google.com/im...qZi2x1C1ochHoW
meni se ne jede. jer sam ga sinoc pojeo ko' vukcevica..
Ja sam doruckovala :)
Sad ste me popalili sa tim burekom, odoh da ga uzmem i jogurt.
Donesi svima po jedan, dacemo ti pare kad dodjes... ;)
Kol'ko vas je?
Ja, goozicica i prijeki, on vazda moze.
Njemu cu dva uzet i litar jogurta, on je gladna goozica.
kupila burec u voli :victorious:
ja ga pojeo u deliciju preko morače
i onda ja guzica, e pa... :p
Pustite burek, dajte nesto slatko! :D
evo samo da svarim ovo. onda može šta god.
Nema ni 12 a vec ste jeli...
OT:
Ekstremno mi je dosadno.
Ja sam sad jela. A Orgullo, bolje bi i tebi bilo da jedesh otkad ustanesh na svaka 2-3 sata...pomalo...:D
Kad smo kod toga shta smo jeli: ja sam pojedoh krishku crnoga 'leba (onoga od cijeloga zrna:)) i shnit "Vendon" sunke. Vidite kako poshteno kazhem. :)
OT:
Kako se osjecam? - Sito.
O chemu mislim? - A o chemu ne mislim?
:)
Nije dobro. Ali, tvoja stvar, je l' te.:)
OT.
http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-...31724342_n.jpg
:tickled_pink:
iiiiiiiiiiiiii....I'm waiting for my man
Twenty-six dollars in my hand
Up to Lexington, 125
Feel sick and dirty, more dead than alive
I'm waiting for my man
...I'm feeling good, you know I'm gonna work it on out
I'm feeling good, I'm feeling ,oh, so fine ...
Samo hulje,šljam,tuce i fufe ne čuvaju već zagađuju onog ko ih hrani .. zemlju.