U pravu su da bulevar nicemu ne služi dok se ne završe obilaznice oko Budve i Tivta.
Printable View
U pravu su da bulevar nicemu ne služi dok se ne završe obilaznice oko Budve i Tivta.
http://www.b92.net/biz/vesti/region/...snosti-2322734
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
svaku dlaku ces da platis, a ima ih mnogo
https://standard.co.me/hronika/sluca...icinila-korist
Pipun se pomamio. Izbori yes no? [emoji1782]
https://www.vijesti.me/v/653650?utm_..._share_counter
Nije se pomamio, nikad nije ni bio drugačiji.
Trenutna vecina u parlamentu bi da se ne dogovore nista i da to nista traje jos jedno pet, sest godina a ako je potrebno oni ce raspisati izbore u parlamentu da se odrze izmedju njih cisto da se drzava ne izlaze trosku [emoji847]
Podrazumijeva se onda i da bi na Crnogorce djelovalo....
https://twitter.com/DrBranimir/statu...16801573392385
Ovo dvoje su sjajan par za sjajnu publiku.
https://www.cdm.me/politika/milovic-...aciju-cetinja/
Navrati Miloviću u Gradsku na kafu
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Isto se ponekad pokaže da može da bude problem kad javna ličnost nije baš najsposobnija da se izrazi kako treba.
Mene zanimaju mehanizmi kojim ce se taj proces dekontaminacije sprovesti u djelo.
Ako se odradi na nenasilan i civilizovan nacin, Bog im srecu dao zbog toga. Eto...
Ako je neke stvari lakše reći nego uraditi, šta čoek da očekuje od nekoga ko ne umije da uradi ni taj lakši dio...
Pa, ako spadne knjiga na 2 slova, tj. na to jedno jedino, na Milovica, onda tu nema nikakvog mehanizma, niti procesa.
Nekako mi es od samog starta djeluje tako. Mislim, bez mehanizma i bez procesa. Sve što je trebalo čoek da uradi i imao bi sasvim pristojnu izjavu jeste da quit while he was ahead. Ali neee, mister iq 135 mora da pokaže ko je gazda!
Priča li se što o zdravom tkuvu DPS-a? [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Eto ga kompletno prešlo u ES.
Neko bi rekao da je posao benzinom vatru da gasi ali ovo je i to prevazislo. U vremenu kada se cini sve i to sa svih strana da inauguracija Milatovica bude na Cetinju iz partije koja je vec oznacena kao neka koja je davala izuzetno sporne izjave o tom gradu, sto zvanicne, sto nezvanicne, dodje jedna ovakva izjava je vise je nego skandalozno.
Ako je Evropi Sad ovaj Milovic najbolje sto imaju posle one dvojice onda mrka kapa toj stranci na duge staze ovakvog bilmeza drzati blizu je kontraproduktivno.