Kad si srecan, i Sunce za tobom zhuri.... :)
Printable View
Kad si srecan, i Sunce za tobom zhuri.... :)
"Jedino čisto čulo to je dodir njene i moje ruke.
Sve ostalo, uopšte nisu čula."
sto me majko ne poturi, dje niksicko pivo curi....ojhaaa
Ide mi se na Maldive.
Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
http://s5.favim.com/orig/53/beautifu...com-493628.jpg
We,
We got feeling of mystery,
We got the touch of humanity,
I know, we can live forever.
Sestrinstvo
http://galadarling.com/images/12/05/wrists.jpg
Osecam da sam bas lepa danas i neskromna :D
"Koga su zmije ujedale i guštera se boji"
Ne razumijem..šta imaju od toga što flertuju..valjda da mogu pričati kasnije .."Neko hteo da j... drolju srpsku".:confusion:
hronično umorna..
Jede mi se puding!
Ni ovaj mi ne može pomoći. Jel moguće ovo danas šta se dešava?! :lolblue:od muke se smijem.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ziaowqVsPk4
Attachment 95422
Ovako cu ja do kraja smjene... -.-
On my fingertips, on the tip of my tongue
I register your every touch
I hear your smell and I hear your smile
Fast as light two hundred miles
And all across that line
Stretched between your bed and mine
All alone just for tonight
I'm yours and you're mine....
Uopstavati i generalizovati druge i nije toliko opasno, koliko je opasno uopstavati sebe. Tako neki ljudi svedu sebe na opste principe, kalupe, jedan obrazac ponasanja, a onda se cude sto svako malo budu zateceni onim sto rade i misle, i najvise, onim sto zele. Nimalo ne vjerujem takvim ljudima, jer ni oni ne vjeruju u sliku koju serviraju o sebi.
Ali kako ga udara ovaj, ka tuđom rukom. :D
Ja ne vjerujem ni ljudima :positive:..kamoli crnim :grey:ženturačama..:D
Slusa mi se ledi gaga.
Ne znam zasto ali ovo mi je mozda i najpozitivnija stvar sto sam cuo ,ikad :) Proslo ljeto dok sam radio ,uz svaku jutarnju kafu sam je mora cuti par po 3-4 puta :D
http://www.youtube.com/watch?v=naMlzkJOiTE