https://i.postimg.cc/QtyjGR3S/20260111-220232.jpg
https://i.postimg.cc/yNNNMhRR/20260111-220323.jpg
https://i.postimg.cc/1zRKbdMw/20260111-220617.jpg
Printable View
Na zadnjoj slici Zaporožac ili Zaporožec, kako mu je ko tepao. Motor pozadi, vazdušno hlađenje, vrlo nepouzdan za crnogorske ljetnje uslove :) Prepoznatljiv zvuk kojem sam se puno radovao kao dijete.
Borosane su mi jedna od trauma djetinjstva [emoji1]
još malo mi fali da kompletiram kolekciju Svet Kompjutera, listanje starih časopisa je definitivno opuštajuća aktivnost
https://i.postimg.cc/Vv2n7fkJ/20260112-000454.jpg
https://i.postimg.cc/Vv2n7fk6/20260112-000637.jpg
https://i.postimg.cc/3NzmL8xy/20260112-000805.jpg
Kako nestvarno djeluje ova gozba u JAT-u. Danas ako dobiješ gratis čašu vodu i kreker je ekskluziva :D
Tad se pusilo unutra cim avion dostigne radnnu visinu [emoji28]
I za kraj ovog jugo-bloka jedna ratna
https://i.postimg.cc/9MRGywW2/20260112-000527.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw
https://www.youtube.com/watch?v=6vwNcNOTVzY
Meni je izazvalo nostalgiju za ... žal za mladost :)
[emoji16]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c4e665db4d.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Postoje dvije grupe ljudi, i to ne zato što su cicije već zbog krize i ekonomičnosti njihovih majki:
Prvi: psta za zube, krema za ruke, mlijeko za tijelo, you name it - iskorišćava se do kraja jer se uzmuju makaze /nož/mini šega i prereže se po sredini i iskorišćava u narednim danima dok se naskroz ne potroši ili osuši u međuvremenu:lol: s godinama mi je to tako neka lijepa osobina :D
Drugi to ne rade, i baš su dosadni :P
Ima nas koji smo prevazišli makaze [emoji6]
https://i.postimg.cc/2yhrznmF/Screen...23216-Temu.jpg
Đe ovo nađe?
Čuš prevazišli makaze sa ovim gedžetom?!
Javi se kad makazama izrežeš kaladont sa donje strane pa vrtiš čerkicom po tubi...ka ono kad macaš tanjir sa parčetom leba, dok ostatak familije galantno načinje novu tubu ti sa zadovoljstvom stružeš tubu još 2-3 dana.
Eto, možda jedino ko umije da izvrne onu tubu ka čarapu pa da mu se divim[emoji1787][emoji1787]
Takođe, taj osjećaj korisnosti i svrhe postojanja kad pojedeš iza đece jer...da se ne bači, a naravno prije toga si pojeo bar 30% više za ručak no što ti je potrebno
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Plastičnu fanglu u kojoj se mutio šlag ili fil za tortu nepotrebno je prati ukoliko ovladate tehnikom "spoljna strana desnog kažiprsta"
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Poklopac od jogurta, pudinga isto...:D
Neš' vjerovati ali ima, grdilo:D mada, možda nam je to bogz horoskopa:joy:
Negdje u prolazu na hrpi gluposti za koje nisam imao pojma da postoje, a ipak su korisne.
Mada, vidim da ne fali toga na Temu, Aliexpressu... u rubrici - toothpaste squeezer. :D
Lizanje poklopca je kao i glodanje kostiju - privlačenje energije gladi i siromaštva. [emoji6]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...97b0d60bfe.jpg
Trafike se nisu mogle zamislit bez ovog na staklu. Po po ure ustručavanje ispred trafike ko ce da kupi. Bile su neke trafike ondje kod ginatasa kod tri solitera. Svaki put se nasmijem kad prodjem tuda jer se sjetim ovog. Mjesto naravno gdje su se stripoteke takodje kupovale. Modesti Blejz
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e944399b66.jpg
Pan erotika & Strast :)
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Seks na trafike by TBoK ;)
Krasovi ukrasi za jelku
Sent from my S25+ using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...947925f526.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c7a5d74cd6.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema trika da se mogu sjetiti jednog crtanog, kroz maglu mi je i radnja i likovi, jedino čega se sjećam je neko kao kotrljajuće klupko, dal je to klupko dijete ili neka ptica, baš ne znam, i dal je radnja u džungli ili đe drugo... da mi neće ko od vas pomoći s amnezijom?
Ovo kako ti opisuješ "dijete, ptica, džungla" je crtani koji se zove Inki and the Minah Bird. Nezaboravna muzika dok ptica skakuće tok, tok, tok, tok-TAK, kao da neko jezikom cokće i udara o nepce i tako petsto puta. Evo ti remaster sa youtube pa provjeri je li to.
remaster na Youtube
Majstore, to je taj, fala :)
Nisi znala za Minah Bird? Izbrisaću te iz testamenta.
Ja sam stalno mislila da je Calimero italijanski crtani tako je to kad loviš kao dijete rai talase. :joy:
Natale di Calimero ⛄️
NHM - ma znala i gledala, no se naziva sjetit' nisam mogla, a s guglom nikako da se dogovorimo da mi izbaci što treba. Zato imamo forum :)
Blue - kad veliš "loviš talase" - da li misliš na satelitsku antenu koja je imala bar (u našem slučaju) 4 rupe, pa se rotirala po potrebi, kad tata nije doma i ne gleda se fudbal, mijenja se na rupu za crtane :joy:
E mi smo manuelno podešavali u jedno pero, srećom nije bila na krovu satelitska no sa strane ali svakako dosta visoko za naš tadašnji rast pa smo se dovojali kako da se popnemo i pomjerimo na "našu" rupu, svakako lijepo podsjećanje :D
Pitao sam ĐiPiTi da mi baci paralele NinjaTurtles sa današnjim svijetom [emoji2]
https://i.postimg.cc/7Z6Ft7hH/Screen...3-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/wjpV7dKP/Screen...7-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/kGSQgTTB/Screen...8-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/L6zkd0qz/Screen...6-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/1zzDqmvp/Screen...1-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/yxKqLb3K/Screen...8-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/0jvgVBK1/Screen...6-Chat-GPT.jpg
https://i.postimg.cc/65w2Z63y/Screen...2-Chat-GPT.jpg